Dům dětí a mládeže Chomutov

Dům dětí a mládeže Chomutov

Jiráskova 4140, tel. 474 628 535   www.ddmcv.cz

 

 

Výsledková listina z okresní soutěže v recitaci jednotlivců

Den poezie

 

Místo konání:               SKKS Chomutov

Dne:                            20.3.2004

Účast:                          20 škol

Počet recitátorů:           55

 

I. ktg. 2.-3. třída

1.         Markéta Vaňková                2. ZŠ, Zahradní, Chomutov               postup do kraje

2.         Barbora Grospičová             12. ZŠ, Heyrovského, Chomutov     postup do kraje

3.         Radek Schejbal                       1. ZŠ, Budovatelů, Jirkov                   

            Čestné uznání:                       Zuzana Lalíková                                Radonice

 

 

II. ktg. 4.- 5. třída

1.        Lenka Trousilová                  1. ZŠ, Krátká, Klášterec n.O.          postup do kraje

2.         Lenka Laňarová                   1. ZŠ, Budovatelů, Jirkov                 postup do kraje

3.         Marie Hamáková                     2. ZŠ, ul. Pionýrů, Kadaň

            Čestné uznání:                       Michaela Šachová                             13. ZŠ,Březen.CV

 

 

III. ktg.6.-7. třída                 

1.         Kateřina Jechová                  2. ZŠ, Studentská, Jirkov                 postup do kraje

2.         Klára Švestková                   GSOŠ, Chomutovská, KL                postup do kraje

3.         Helena Nejtková                     2. ZŠ, Zahradní, Chomutov                

            Čestné uznání:                       Jakub Moroz                                      1.ZŠ,Krátká, KL

                                                           Pavla Rathnerová                              8.ZŠ, Školní, CV

                                                           Petra Holá                                         ZŠ Kovářská

 

IV. ktg. 8.-9. třída

1.         Adéla Zahrádková                8. ZŠ, Školní, Chomutov                   postup do kraje

2.         Nikola Jurdová                     9. ZŠ, Havlíčkova, Chomutov          postup do kraje

3.         Sandra Kopřivová                   3. ZŠ, Na Příkopech, Chomutov

 

            Všem recitátorů děkujeme za příjemné sobotní dopoledne, postupujícím do krajského kola, které se koná 3.4.2004 v Ústí nad Labem, co nejsrdečněji blahopřejeme. Každá škola zajistí doprovod svého žáka.                          

                                                                       Za DDM: Mgr. Zdeňka Padyšáková

 

.