Okresní kolo Olympiády v německém jazyce

Okresní kolo Olympiády v německém jazyce

 

 

Výsledková listina

 

 

                                               Datum:                       21.1.2005

                                               Místo konání:            GSOŠ Klášterec nad Ohří

Kategorie I.A
1. Lucie Hrubcová 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 111 bodů
2. Libuše Krausová 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 106
3.Michaela Rottová ZŠ Údlice 105
4. Cladie Kucerová 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov 98
5. Romana Benešová 3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov 97
6. Lukáš Gardlík 2. ZŠ Zahradní, Chomutov 87
7. Michal Johanes 13. ZŠ Březenecká 84
8. Jana Milkovičová 8. ZŠ Školní, Chomutov 81
9.-10. Barbora Rokosová 7. ZŠ Hornická, Chomutov 66
          Michaela Kubantová 7. ZŠ Hornická, Chomutov 66
11. Lukáš Eršil 3. ZŠ Nerudova, Jirkov 44
12-13. Jiří Varga 12. Heyrovského, Chomutov 43
.          Sandra Hajná 4. ZŠ Petlerská, Klášterec nad Ohří 43
14. Hana Senková 1. ZŠ Školní, Kadaň 37
Kategorie II.A
1. Eva Kanická 3. ZŠ Na Příkopech, Chomutov 79 (postup)
2. Tomáš Nazarčík 13. ZŠ Březenecká, Chomutov 73 (náhradník)
3. Vít Šerých 4. ZŠ Krušnohorská, Jirkov 65 (náhradník)
4. Jan Marhevka 12. ZŠ Heyrovského, Chomutov 58
5. Žaneta Pavlíčková 7. ZŠ Hornická, Chomutov 57
6.-7. Petra Bauerová l. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 55
        Tomáš Marounek 3. ZŠ Nerudova, Jirkov 55
8.-9. Pavel Sojka 8. ZŠ Školní, Chomutov 41
         Veronika Dudková 2. ZŠ Pionýrů, Kadaň 41
10. Aleš Mrázek 9. ZŠ Havlíčkova, Chomutov 22
11. Eva Veselá 1. ZŠ Školní, Kadaň 20
12. Sandra Klanerová 4. ZŠ Petlerská, Klášterec nad Ohří 19
Za komisi: Mgr. Liesbet Cvrčková, v.r. Za DDM: Mgr. Zdeňka Padyšáková, v.r.

 

 

 

                                  

 

           

Okresní kolo Olympiády v německém jazyce


Výsledková listina

 

 

Datum:                 21.1.2005

Místo konání:       GSOŠ Klášterec nad Ohří

        

Kategorie I.B
1. Ngoc Dao Anh 2. ZŠ Zahradní, Chomutov 125 bodů
2. Jan Mengr 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 120
3. Helena Havránková 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 117
4. Gabriela Šilhavá 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 105
5. Nguyen Thi Thuy Nga-Nina GSOŠ, Chomutovská KL 95
6. Jan Vajdečka GSOŠ Chomutovská, Klášterec n.O. 86
7. Tereza Hmírová GSOŠ Chomutovská, Klášterec n.O. 85
8. Nikola Růžičková 2. ZŠ Zahradní, Chomutov 83
Kategorie II.B
1. Barbora Vajdečková 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 83 (postup)
2. Martina Kloubová 2. ZŠ Zahradní, Chomutov 74 (náhrad.)
3. Zbyšek  Faja Gymnázium Mostecká, Chomutov 70 (náhrad.)
4. Běta Mokrá 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 68
5. Jana Šťastná GSOŠ Chomutovská, Klášterec n.O. 67
6.Anežka Kreisslová Gymnázium Mostecká, Chomutov 60
7.-8. Karolína Plchová 2. ZŠ Zahradní, Chomutov 59
        Zuzana Popelková 1. ZŠ Krátká, Klášterec nad Ohří 59
9. Marie Adámková Gymnázium Mostecká, Chomutov 41
Za komisi: Mgr. Liesbet Cvrčková, v.r. Za DDM: Mgr. Zdeňka Padyšáková, v.r.
.