Přehled akcí

 

Matematická olympiáda

 

Výsledková listina II. kola 54. ročníku kategorie Z 9  2004/2005

 

 

Termín  konání :        26. ledna 2005

 

Místo konání :           Dům dětí a mládeže Chomutov

           

Tabulka:                    - maximální možný počet bodů – 24

                                   - úspěšný řešitel –  12 bodů a více

 

Pořadí

Příjmení, jméno

Škola

Hodnocení

Celkem

1.- 2.

Jiří Vytasil

3.ZŠ Na Příkopech Chomutov

6 6 6 6

24

 

Josef Mezník

Gymnázium Klášterec n. Ohří

6 6 6 6

24

3.- 4.

Petr Svoboda

Gymnázium Chomutov

3 6 6 6

21

 

Veronika Dimitrovová

Gymnázium Kadaň

6 5 4 6

21

     5.

Vít Šerých

4.ZŠ Krušnohorská Jirkov

6 5 6 3

20

6.- 7.

David Hennlich

Gymnázium Chomutov

5 4 5 3

17

    

Martin Žoček

8.ZŠ Školní Chomutov

5 6 3 3

17

     8.

Monika Bérová

Gymnázium Kadaň

1 4 6 5

16

9.- 10.

Pavel Sojka

8.ZŠ Školní Chomutov

0 6 6 3

15

 

Tomáš Nazarčík

13.ZŠ Březenecká Chomutov

0 6 6 3

15

11.- 12.

Jindřich Prokop

Gymnázium Kadaň

2 0 6 6

14

 

Tomáš Gavlas

3.ZŠ Na Příkopech Chomutov

6 2 6 0

14

13.

Martin Exner

13.ZŠ Březenecká Chomutov

0 6 4 3

13

14. –16.

Václav Mareška

1.ZŠ Budovatelů Jirkov

0 2 6 3

11

 

Lenka Vlčková

4.ZŠ Krušnohorská Jirkov

6 2 0 3

11

 

Petra Knedlíková

3.ZŠ Chomutovská Kadaň

0 2 6 3

11

17.

Nikola Formanová

12.ZŠ Heyrovského  Chomutov

6 2 0 0

  8

18.

Hana Srbová

Gymnázium Klášterec nad Ohří

0 3 4 0

  7

19.

Stanislav Koptiš

1.ZŠ Budovatelů Jirkov

0 2 4 0

  6

20.

Jan Hrabák

Gymnázium Chomutov

0 2 0 3

  5

21.

Tomáš Jiřík

2.ZŠ Pionýrů Kadaň

0 3 0 0

  3

22.

Nguyen Tuan Hiep

2.ZŠ Pionýrů Kadaň

0 2 0 0

  2

23.

Martina Formanová

12.ZŠ Heyrovského Chomutov

0 1 0 0

  1

 

           

O postupu do III.-krajského kola , které se koná 22.3.2004 v Ústí nad Labem, budou postupující včas informováni.

                       

Výbor MO 2004/2005 děkuje všem účastníkům II. kola a všem kolegyním a kolegům, kteří žáky na toto kolo připravovali a zároveň spolupracovali při vlastní soutěži.

 

 

Na další spolupráci se těší výbor MO:             Lubor Stoklasa,7.ZŠ Chomutov

                                                                                  a Alena Petriková, DDM Chomutov

 

.