DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE CHOMUTOV, JIRÁSKOVA 4140,

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHOMUTOV, JIRÁSKOVA 4140,

příspěvková organizace

Tel. a fax. 474628535, e-mail : [email protected], www.ddmcv.cz

 

NEOFICIÁLNÍ FLORBALOVÁ LIGA

 

Vážení přátelé florbalu,

stává se již tradicí, že v březnu DDM Chomutov vyhlašuje Neoficiální florbalovou ligu. Nebude tomu jinak ani letos, ale letošní ročník by měl přinést několik novinek, které vycházely především z Vašich připomínek a návrhů.

První je volba hracího dne. Vzhledem k Vašim školním povinnostem Vám dávám na výběr z těchto možností :

1)      hrací den čtvrtek, 15.00 – 17.30, tělocvična 12.ZŠ ( termíny od 8.4. do 13.5. ), vzhledem k odpolednímu vyučování a dalším povinnostem by  byl systém upraven tak, aby v jeden hrací den školní tým hrál minimálně dvě utkání, do návratky můžete uvést čas, kdy jste schopni do tělocvičny 12.ZŠ dorazit, bude tak upraveno rozlosování

2)      hrací den sobota 9.00 – 13.00, pravděpodobně tělocvična DDM ( hrací dny záleží na počtu přihlášených, ale jednalo by se maximálně o dvě soboty,a to 17. a 24.4. ), hrálo by se turnajově

HRACÍ DEN BUDE UPŘESNĚN DLE VAŠEHO VĚTŠINOVÉHO POŽADAVKU !

 

Vzhledem k možnostem žáků 8. a 9. třídy si zahrát florbal na vyšší úrovni v okresním kole a v Severozápadním přeboru florbalu navrhuji letos dvě kategorie, a to pro mladší věkovou skupinu :

a)      žáci   4.-5. tříd

b)      žáci   6.-7. tříd

Hrací systém bude upraven podle počtu přihlášených. Hrát se bude dle pravidel ČfbU, první tři týmy obdrží drobnou odměnu, vyhlášen bude nejlepší střelec a brankář. Startovné činí opět symbolických 200 Kč.

 

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK ( NÁZEV TÝMU A  SOUPISKA ) JE 31.3 – NEJRADĚJI E-MAILEM. VEŠKERÉ DOTAZY ZODPOVÍM A PŘIPOMÍNKY VYSLECHNU NA 602118256 ČI VYŘÍDÍM E-MAILEM reditel@ddmcv.cz.

Připomínám, že týmy nemusí tvořit žáci jedné školy. Pedagogický doprovod je doporučen. Věřím, že se opět sejdeme u kvalitních florbalových utkání a pomůžeme klukům sehráním zápasů zvýšit jejich kvalitu, ale především zájem o tento sport.

                                               

Děkuji Vám za Váš čas a jsem s pozdravem

 

 

       Mgr.Milan Märc, ředitel DDM Chomutov

                                                                                    602118256,e-mail : [email protected] 

 

 

.