• Domů
  • Vysokofrekvenční indukční ohřev stroj, vysokofrekvenční stroj, vysokofrekvenční kalení, středofrekvenční pece, ne klepněte

  • Materiál: +

item.taobao.com/item.htm? Spm=0.0.0.0.sFuabT&id=42212501837?

studio

===========================================================

Tento indukční topný okruh používá 12-48V, Nízké napětí napájení DC maximální vstupní proud je 20A, krátká doba maximální výkon 1000W, dlouhý pracovní výkon 500-800W. Může být použit pro DIY hráči pro malé díly dělat kalení, žíhání a další tepelné zpracování, (topení železné potrubí o průměru ne více než 10 mm). Tento obchod může být také umístění kelímek na tavení zlata , stříbra , mědi , hliníku Jiného kovu. Vybavená kelímek může pojmout asi 300 gramů zlata, stříbra nebo mědi, o 150 gramů. Obvod může přímo topení železo, uhlík, ocel, grafit, slitiny titanu a jiných materiálů, mědi, hliníku, nerezové oceli topení, je třeba kontaktovat majitele, vlastní speciální topení prsten. Grafitový kelímek je postradatelný a bude oxiduje na oxid uhličitý při použití. To může být použit více než 10 krát. Obvod musí být chlazen pomocí ventilátoru, zatímco trubka je chlazena vodou.

Dítě neobsahuje napájení, je třeba koupit další, je doporučeno, aby koupit komunikací energie, doporučené modely R48-2900U . Taobao asi 150 juanů, můžete koupit i zde:

Kalení doporučuje koupit balíček, tavení kovů, doporučuji koupit balení dvě. Protože balíček je dva kilogramy, balíček dva je tři kg, poštovné je velmi drahé.

=============================================================

Napětí topného efektu

24V používá kelímky na pojistku, olovo a cín

36V Použití kelímku rozpustíme Chemické hliníku.

48V lze použít kelímky tát Zase zlato, stříbro, měď

=============================================================

Topná deska PCB velikost: 10x10 cm vnitřní průměr topného okruhu: výchozí 40mm a kelímek je 65mm

Kompletní sadu potřebné vybavení: napájecí napětí, 20A, klimatizace, topení obvodu, ventilátor, vodní čerpadlo, vodní čerpadlo, napájecí adaptér, vyznačující se tím, silikagel trubice. Tento obchod pouze 24V350W přepínání napájení, účinek není tak dobrý, jako 48V, a pokud potřebujete 48V komunikace napájení, můžete hledat své vlastní Taobao model: R48-2900U . Nebo klikněte na níže uvedený odkaz koupit:

item.taobao.com/item.htm? Spm=a1z10.5-c.w4002-2192931072.23.gik6Ak&id=43771443585?

Odpovídající zástrčku napájecího kabelu, poraďte se prodávající moc.

Topný okruh:

Montáž měděné trubky topení prsten:

Obvod design je rozumné s vynikajícím výkonem, takže většina přátel nadšení imitace, na základě jejich podobnosti s obchodem výrobku vzhled a nízká cena také přitahuje mnoho lidí koupit, ale některé obchody používají repasované demontovat komponenty, mnoho začínající hráč blázen. Pro majitele chaty je také bezmocní, můžeme jen říkat kupující zde:

Na ochranu práv duševního vlastnictví a chránit inovace, v Číně zpracovatelský průmysl má budoucnost!

===========================================================================

Kelímek : Grafit kelímek, quartz kelímek, Kelímek kryt. Grafitový kelímek je umístěn v quartz kelímek

Combo jeden: Topný okruh, měděné trubky topení prsten, ventilátor (48V), základna, vodní pumpa, vodní čerpadlo, napájecí adaptér, silikonový gel trubky

Combo dvě: Topný okruh, měděné trubky topení prsten, kelímek, ventilátor (48V), základna, vodní pumpa, vodní čerpadlo, napájecí adaptér, silikonový gel trubky

Čerpadla a adaptéry:

[vodní čerpadlo a adaptéru zásob na několik let starý, jako nový čistý povrch, v případě, že mysl může rozhodnout, že nebudou kupovat jejich vlastní, Taobao hledání nového. ]

Silica gel trubky

Ventilátor a base:

Tento obchod je používá k rozebrat ventilátor ventilátor high-grade high power, ale není nový, Po pečlivém čištění, nedívejte se pozorně nevidí stroje, kvalita je mnohem lepší než obyčejné značky fanoušky. Při jmenovitém výkonu, větrné elektrárny je více než 5-10 krát chladicí ventilátor do počítačové skříně. Na následujícím obrázku je použití základní výstroje, instalace obvod a ventilátor vzhled, původní základní materiál pro ABS inženýrské plasty, byl nyní aktualizován na průhledné akrylové desky.

Topný okruh, spolu s ventilátorem a podstavcem, váží více než kilo a půl, pravděpodobně nejtěžší svého druhu. I když váhu a výkon, ale trváme na tom, chladič pro high power fan a zahuštěný, a ventilátor na desce všechny komponenty rovnoměrný odvod tepla, na rozdíl od některých spojů jen fin vlasy, a kapacita a indukčnost tyto topné prvky jsou ne hořet vlasy, vzít pár krát na poškozený prvek.

Kompletní systém způsob připojení (vzduch pomocí 20A je lepší, když topení kelímek 16A relativně snadnou cestu, 1P nebo 2P může být):

[záležitosti vyžadující pozornost]

1, Jestliže je obvod spojitý chladicí ventilátor musí být přidány z výše vychladnout rezonanční kondenzátor, magnetický kroužek a další komponenty . Zejména kondenzátory pracovat dlouhé hodiny s velkým horkem, a to je nezodpovědné pro některé výrobky obchodě není teplo kondenzátory.

2 10Vmos

3 40mm 10mm

6mm

6-12mm1mm

v.youku.com/v_show/id_XMjIyMDU3MTU4OA==.html

2

48V

1104

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: teplo indukční stroj, uhasit, pec vysoká frekvence, malé indukční pece, vysokofrekvenční indukční, dveře pece, camper pece, pro indukční ohřívač, zelená pece, průmysl pece.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.