• Domů
 • Univerzální Brzdové Kapaliny Tester pen LED Displej pro DOT3/DOT4/DOT5.1 brzdové kapaliny tester Přesné brzdy, Oleje, Kontrola Kvality Pero Auto

 • Funkce 1: s 250mm husího krku sondy
 • Test typ Oleje: Test DOT 3/DOT4/DOT5.1 olej
 • Funkce: Detekce obsahu vody ferramentas
 • Značka: OBDMonster
 • Model: herramientas Pro všechny vozy
 • Funkce 2: Ruční velikosti poskytne obsluha jednou rukou
 • Funkce 3: Bzučení a červené světlo dvakrát alarm systém
 • Typ Položky: Brzdová Kapalina olej tester BF100/BF200
 • Materiál: Vysoké quanlity Plast
 • Hmotnost: 0.2kg
 • Patří: bez baterie(baterie bude mít vliv na celní kontrolu)
 • Původ: KN(Původu)

POPIS ZBOŽÍ Brzdové Kapaliny Tester BF 100 BF2 00 Brzdový Olej Tester pro DOT 3 DOT4 DOT5.1 kolik toho víte o brzdovou kapalinu? Každý řidiči vědí, jak důležité brzdové kapaliny při jízdě, To je přímo závislá na bezpečnost vozidla a osobní bezpečnosti, tak v automobilovém průmyslu. to je důvod, proč tak mnoho lidí nazývá brzdové kapaliny jako"bezpečnostní stráž". Obecné brzdy, oleje, náhradní cyklu je 2 roky. Brzdový olej sám o sobě má silné absorpce vody vlastnosti, to bude absorbovat vlhkost v okolním vzduchu, například mytí auta, humidair, atd., který bude přímo způsobí, že brzdy kvalitní olej drop a možná cal použít nehody: 1. Zadní-end Nehodě 2. Selhání Brzd 3. Vozidlo mimo Kontrolu 4. Dopravní Nehodu . Pozornost, prosím:

Balení neobsahuje baterie, prosím, koupit baterie ve vašem místním trhu, díky :)

Proč Brzdové Kapaliny, Tester je základní nástroj?

1. Co brzdová kapalina?

Brzdová kapalina je druh hydraulické kapaliny používané v hydraulických brzdových a hydrauli spojky aplikací v automobilech, motocyklech, lehké nákladní automobily a některá kola.

2. Přijmout preventivní opatření a jezdit s klidnou myslí.

Po 1 roce používání, obsah vody v brzdové kapaliny dosáhne vyšší úrovně. Když obsah vody v brzdové kapaliny dosáhne určité úrovně, bude brzdící síla oslabena a brzdná dráha se prodlužuje.

Proč si Vybrat BF100/BF200 Brzdové Kapaliny Tester ?

1. BF100/BF200 podporu DOT3, DOT4, DOT5.1

2. BF100/BF200 je s vysokou přesností snímače

3. BF100/BF200 podporuje multi typ Kapaliny test

4. BF100/BF200 je s vyměnitelná baterie design

5. BF100/BF200 je s Bezpečné , rychlé , protable , snadné ,věřit a přesné funkce

6. BF100 s highligh LED Displej

7. BF200 je s obrazovky , můžete znát podrobné Jasněji .

Funkce BF100/BF200 Brzdové Kapaliny Tester :

BF100/BF200 Brzdy FluidTester je Černá Technologie, Kombinovat pohodlí a lidstvo, aby zajistili, že vaše bezpečnost jízdy!

Funkce 1: 3 Barevné LED Display, 5 Úrovně Brzdové Kapaliny Stav

Funkce 2: Podporu DOT3, DOT4 a DOT5.1 Typy .

Funkce 3: Unlversal Sondy , Otočný Odolné

Funkce 4: Rychlá analýza, přesné, testování Intultive výsledky

Funkce 5: jednoruční ovládání , snadné zvládnout

Funkce 6: protiskluzový design na obou stranách rozdíl mezi DOT3、DOT4. DOT5.1BF 100 Brzdové Kapaliny Tester popis : 1. 5 STAV VYSVĚTLENÍ : S více L ED ukazatele, výsledky měření jsou přesnější a pohodlnější používání! Červená : Brzdový olej s nejméně 4% obsah vody Červená : Brzdový olej s cca 3% obsah vody Žlutá : Brzdový olej s o 2% obsahu vody Žlutá : Brzdový olej s méně než 1% obsah vody, Zelená : Bez vody dobrém stavu LED Displej Vysvětlení: Zelená : aktuální test brzdy, olej je v dobrém stavu. Zelená / Žlutá : Brzdový olej s méně než 1% obsah vody, Brzdové kapaliny výkon je dobrý, můžete jej použít s důvěrou. Zelená / Žlutá / Žlutá : Brzdový olej s o 2% obsahu vody, stále schopen pracovat. Zelená / Žlutá / Žlutá / Červená : Brzdový olej s o 3% , se doporučuje vyměnit brzdovou kapalinu. Zelená / Žlutá / Žlutá / Červená / Červená : Brzdový olej s alespoň 4%, replacedimmediately. Výhodou Ediag BF 100 Brzdové Kapaliny Tester : 1. Poniklované kovové sondy sonda je olej-důkaz a oxidaci-důkaz, s dobrou conductity a vysokou přesností. Rychlé měření 2. Non-slip design, Vhodné pro jednoruční ovládání, snadné použití. Výhodou Ediag BF 200 Brzdové Kapaliny Tester 1. Zvukový Alarm

Když obsah vody v brzdové kapaliny je detekován, aby nepřekročil standardní, bude alarm zněl, vyměňte brzdovou kapalinu. 2. LCD displej výsledek testu vám kvalitu brzdové kapaliny.

Pro DOT3 : nižší než 1% Vysoké Čistoty

K DOT4 : nižší než 2%, Stav je přijatelný

Na DOT5 : vyšší než 4% je Třeba Vyměnit

TIPY:

S cílem zajistit dobrý brzdný výkon, Je doporučeno při měření oleje

Index chcete-li dosáhnout rozmezí 23, změňte Prosím brzdové oll v čase, aby se chránit vaše nepokoušejte se bezpečnosti. Jak Fungují BF 100 Brzdové Kapaliny Tester ? ( Ještě jeden test, méně starostí, více obezřetní, méně náhodné! ) 1. JAK POUŽÍVAT: Krok 1 : vložte 2 ks AAA baterie do hlavní jednotky. Krok 2 : Hluboký stiskněte tlačítko napájení po dobu 3 sekund pro zapnutí jednotky. Krok 3 : Jedním stisknutím tlačítka napájení vyberte aktuální typ oleje. Krok 4 : Vložte testovací sondy do brzdové kapaliny (otřete sondu vyčistit, jinak to bude mít vliv na výsledky) Zjistit výsledek LED displej. Krok 5 : Podržte tlačítka napájení na 2 sekundy pro zapnutí / vypnutí LED svítilna. Krok 6 : Hluboké stiskněte tlačítko napájení po dobu 3 sekund pro VYPNUTÍ jednotky. 2.TIPY: Tip 1: Po každé zkoušce, prosím, otřete sondu vyčistit, aby se zabránilo zbytkové skvrny vliv na další použití

Tip 2: Pokud zařízení není použití na dlouhou dobu, je doporučeno, aby vyjměte baterii a uložte výrobek na suchém místě.

Recenze

Havashka97
2020-12-12
5/5
Beautiful apperaat, works well
Homeboy811
2021-01-29
5/5
Is working
Sashik87
2020-10-12
5/5
The tester brought the courier IML to the third day after payment. The device is well-made, works properly. The seller is really a specialist in his business, respect and respect!

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: anděl polštář, diodový test, cyklistické brzdy, olej, jednoduchý tester auto, brzdový tester, hp pero stylus, olej tester, auto olej tester, multimet, ykz led displej.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.