• Domů
 • 100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

 • USB Celkový Výkon: /
 • Typ: 100A Bodové Svařování
 • Značka: ALLOYSEED
 • Uzemnění: 100A Bodové Svařování
 • Jmenovitý Proud: /
 • Wifi: No
 • Přepěťová Ochrana: No
 • Jmenovitý výkon: /
 • Původ: KN(Původu)
 • Prodlužovací Kabel Délka: NIC
 • Počet Prodejen: 1
 • Certifikace: NIC
 • Číslo Modelu: /
 • Ochrana Proti Přetížení: No

100A, Bodové Svařování Stroj Control Board Digitální LCD Displej Místo Svářeč Double Dual Pulse Kodér Čas Řídicího Modulu

Popis:

Svářeče řídicí modul je určen pro DIY nebo jednoduchý baterie svářeč.Používá se hlavně pro jednotlivé baterie nebo baterie group poniklovaný plech svařování, jako 18650 lithium baterie nikl pokovování 0,15 a 0,2 mm ocelový plech, 500W transformátor mohou být přivařeny přímo.Je určen ke svařování další baterie materiály a různé tloušťky, jako je polymer baterie elektrody bez niklu pokovování, musí být v kombinaci s dostatečným výkonem transformátoru svařovat.Tento modul obsahuje hlavní desky a desky displeje, volitelné 40A a 100A obousměrný silicon ovládání usměrňovače (SCR), nezahrnuje svařovací transformátory, svařovací pero a další odpovídající nástroje.

Funkce:

1. Lze nastavit, aby zachránit poslední operace, modul dvojitý pulzní spoušť, vypněte jakýkoli soubor spoušť čas, můžete změnit double pulsu na jeden tep spoušť.Potřeba pro jeden puls může také vybrat SWM-101 digitální trubice model.

2. Na hlavní desce a na displeji ovládacího panelu jsou od sebe odděleny, a vnější plášť může být flexibilně montované.

3. Multi-skupina dat 12864 vizuální displej, intuitivní ovládání, pohodlné, single snímače nastavení parametrů může provádět operace jednoduché a rychlé.

4. S síťové napětí kompenzace, výstup kompenzace může být automaticky upravena podle změny napájení a elektrické napětí asi 1 sekundy mohou být zobrazeny při spuštění, tak, že efektivní tepelné svařování je v souladu s parametry svařování a svařování na místě je jednotné.

5. S 0-9999 svařování počítání funkce, s 5 skupin vzorku ukládání parametrů, mohou být uloženy i elektrické napájení je vypnuto, číslo wleding mohl být viděn jen na první pohled.

6. Čas vstupní 0-99 cyklu (1 cyklus je 20 ms, například, úprava hodnota je 50, což je svařovací čas 1 sekundu.), zastavit čas mezi 2 svařenců je 0-99 cyklů (1 cyklus je 20 ms, jako například interval hodnotu 50, je interval 1 sekundu.) nastavitelný.Svařovací síla 30%-99% je nastavitelná.

7. Modul může určit silné a slabé elektrické energie o optické spojky, a navrhnout spolehlivý obvod na nula přechod detekce a detekce napětí pro zajištění přesné fázový posun křemíku ovládání usměrňovače (SCR), která může být kompatibilní s 40A-100A obousměrný silicon ovládání usměrňovače (SCR).

8. 9-12 V AC příkon (pomocí AC transformátory, ostatní, jako jsou DC, mohou způsobit, že zero-crossing detection selhání, nemůže vyvolat.)

9. Napájecí vstup a externí spoušť přijmout pohodlné a rychlé svařování volný konektor, externí trigger může být diverzifikované, jako normální spínač, nožní spínač, externí zdroj signálu vstup, atd., software má anti-lock státu, což vyvolalo na konci svařování, pro jedno kolo.Například, spínač pedálu byl pošlapala celou dobu, může vyvolat pouze jedno kolo.

Rozsah použití:

1. DIY nebo jednoduchý baterie svářeč vývoj svařování.

2. Svařování z jedné baterie nebo akumulátoru.

Poznámka:

1. Tam může být trochu velikost odchylky vzhledem k ruční měření, různé metody měření a nástroje.

2. Obrázek nemusí odrážet skutečnou barvu položky, protože různé fotografování světlo, úhel a zobrazení na monitoru.

1 X Místo Svářeč Control Board

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: invertní svaru, duální soustředné rotační enkodér, svaru, tig hořák vodou, svařování, bodové stroje, sedět místo, místo svaru, místo svářeč time control board, cc krok dolů, ir snímače.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.