• Domů
  • Multi-účel Hrudníku Expander 5-Spring 75 kg/165lb(celkem) Domácí Fitness Zařízení Men Power Grip s Cvičenec

  • Původ: KN(Původu)
  • Název Oddělení: Unisex
  • Funkce: Tělo
  • Číslo Modelu: DFGSG
  • Aplikace: Jarní Hrudníku Developer

Jsem zkušený prodejce a přinese vám nejvíce detailní a přesné služby.

Slibuji, že: kvalita všech výrobků je neporušený; logistika rychlost všech produktů je tak rychle, jak je to možné; po-prodej všech produktů jsou perfektní.

Vlastnosti Produktu: *1. Multi-účel domácí cvičení zařízení, které mohou být použity jako stisk gymnastické náčiní, hrudníku expander, sedí-up kit, odolnost kapely, ect. *2. Grip je balen s vysokou pevností, materiál PP, a jarní část je vyrobena z oceli s dobrou pevnost k zajištění pevnosti, kromě toho, pedály s žebrovaným povrchem pro non-slip efekt. *3. 5 prameny celkem. Každé jaro má sílu 15kg. Můžete nastavit sílu tím, že připojení/odpojení prameny k uspokojení našich potřeb. *4. Tam jsou čtyři malé pružiny na každé grip část. To je také sportovce. *5. Posilování a cvičení horní části těla, hrudníku, abs, ramena a záda.

Poznámka:

1.Všechny fotografie jsou profesionálně barevně, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit.

2.Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Platba:

-Akceptujeme následující způsoby platby:Kreditní Karty, VISA, Banky do Bank bankovní Převody, Western Union a tak dále.

-Všechny platby na Ddmcv.cz jsou zpracovány Alipay.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: vhodné vybavit, cvičení machin, boty taekwondo, gumička bar, muži expander, massag, kapela elast, sportovní top, kapela trx, vibrátor, připínák.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.