• Domů
  • 3D Bílá Šedá Mramorová Mozaika Peel a Stick obkládačka Samolepící Backsplash Kuchyň Koupelna Domácí Zeď Obtisk Nálepka Vinyl

  • Scénáře: ZEĎ
  • Číslo Modelu: W25
  • Materiál: Pryskyřice a PU gule
  • Téma: vzor
  • Styl: KREATIVNÍ
  • Klasifikace: Podlahové Samolepky
  • vzor: Nálepka Na Zeď Letadlo
  • Specifikace: Single-piece Package
  • Značka: Yiyasu

Samolepící 3D wall Dlaždice vinyl obtisk nálepka home decor kuchyň koupelna

Podle YIYASU

POPIS VÝROBY To má 3D efekt a pocit z lesklé skleněné dlaždice. Pomocí hliníkové fólie, tento produkt je silnější proti požáru než běžná PVC list. To může být použita na zakřivené plochy a šikmé plochy. A můžete snížit je s nůžkami nebo nůž pro váš preferovaný tvar, takže jej můžete použít nejen na zeď. Snadná a Flexibilní Instalace, Snadná konstrukce: může být použita na zakřivené plochy a šikmé plochy. A můžete snížit je s nůžkami nebo nůž pro váš preferovaný tvar, takže jej můžete použít nejen na zeď. Žádné konkrétní nástroje jsou povinné. To je nálepka produktu, tak, že můžete připojit a odpojit vícekrát. Různé Typy * To má 3D efekt a pocit z lesklé skleněné dlaždice. * Jen čisté s vlhkým hadříkem, pokud se dostane špinavý. Hliníkové Fólie Zpracování * Použití hliníkové fólie, tento produkt je silnější proti teplu, než běžné PVC fólie * neobsahuje Žádné škodlivé složky: Ftalát-free, Pcb-free, Cadmium-free, Mercury-free.

P OBJEDNACÍ INFORMACE

* Materiál : Hliník Soubor, Epoxidové Pryskyřice, A PET.

* Velikost : 29 cm X 21 cm (11.4" X 8.3"palcový) / List * Instalace Methode : Snadné Nálepka (Odnímatelný) * Styl : 3D Dlaždice

KUPUJÍCÍ JE DISPLEJ

INSTALACE

CO JE SAMOLEPICÍ DLAŽDICE ZDI?

Tato část poskytuje odpovědi na otázky, které naši zákazníci požádat nejvíce o naše produkty a instalace služby.

1. Co je samolepicí dlaždice zdi nebo peel a stick dlaždice, proč si vybrat samolepicí dlaždice zdi nebo peel a stick dlaždice?

Na samolepicí dlaždice zdi (peel a stick dlaždice) je vyroben z PET, papír, s pryskyřice, nebo PU lepidla.

Vlastnosti Produktu:

*Snadná instalace

*Snadno se čistí

*Snadno se udržuje

*Snadné Přenášení (Light-weight)

Jen peel a stick, žádné odborné dovednosti nebo nástroje potřebné, to může být instalován během několika minut přes čistý a hladký povrch. Pro jeho 3d mozaikový vzhled, a máme řadu dlaždic si můžete vybrat z, můžete DIY vašeho domu rychle. Dlaždice zůstane na zdi tak dlouho, jak budete chtít a nebude žluté nebo crack v průběhu času. 2 Jaké je vaše zdi dlaždice produkty velikost?

Naše proužek stěny dlaždice velikost: 11x9.25inch, 11.25x10inch, 12x12inch (1 inch≈2,54 cm)

Naše náměstí stěny dlaždice velikost: 10x10inch, 11x11inch,12x12inch.

A OEM/ODM je vítán, můžeme udělat výrobky velikost jako vaše vyžadují. 3, Jak snížit a jak měřit vzdálenost?

Můžete řezat samolepicí dlaždice zdi ( peel a stick dlaždice ) s párem nůžky, gilotiny, papír, řezák nebo nůž, nikdy zabalit dlaždice kolem rohů nebo ohnout/fold dlaždice spojit jedné strany stěny na druhou. změřte vzdálenost mezi posledním dlaždice a roh, řezané dlaždice z měřené vzdálenosti. použijte nůž řídí pravítko snížit výrobku. 4, Jak se překrývají samolepicí obklady nebo peel a stick dlaždice?

Překrývající samolepící dlaždice zdi ( peel a stick dlaždice )je důležitým krokem pro úspěšnou instalaci. Tento krok, často přehlížena, se skládá z lepení dlaždice, zálivka linky na sebe tak, že se překrývají. Pouze malou část dlaždice se bude držet na další.

První Mozaikové Dlaždice bude úplně přilepená na zdi a ostatní se překrývají předchozí. Neměli byste držet dlaždice vedle sebe. prosím, postupujte podle pokynů instalace. 5 Proč si vybrat nás?

1. Jsme továrna s 4 roky zkušeností ve výrobě Self-Lepidlo na Obklady.

2. Budete kupovat přímo od výrobce, takže máme konkurenční výhody, které nabízejí nejlepší ceny, vysoce kvalitní produkty, technická podpora a dobré služby.

3. Naše konstrukční oddělení a továrny, obě Řízení Kvality týmy, což nám umožňuje splnit vaše OEM objednávky.

Recenze

Lachuby2009
2021-01-13
5/5
Shipping here to Canada from China usually takes 6 weeks but I received my order in 2 weeks!!! Super fast shipping! Very impressed!
Cynthiafincher
2021-01-25
5/5
As described the tiles look good. Took 2 months for item to arrive into New Zealand.
Islombek 90 91
2020-08-28
4/5
Good
Necromancer Only
2020-10-14
5/5
Very good

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: koupelnová skříňka skladování, backsplash dlaždice, adesivos parede, kuchyň samolepka zeď, dar, zlato, kuchyň nástroj, dlážděná nástroj, kuchyně nástroj, 90 nálepka, escurreplatos cocina.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.