• Domů
  • 2021 Nové Mini Velikost Časového Zpoždění Infračervený Žádný Dotek Dveří Uvolněte Spínač Tlačítko Exit Pro Řízení Přístupu Dveře Vstupní Systém Otevřít

  • Číslo Modelu: K8
  • Směr: NIC
  • Značka: udvbio
  • Certifikace: CE
  • Název produktu: Tlačítko Exit
  • Původ: KN(Původu)

Velikost

80x32x23 mm

Podrobnosti O Produktu

Použití pro: Dveře, Systém Kontroly Přístupu VR1: 0.3-30 sekund časové zpoždění nastavitelné VR2:Citlivé nastavitelná vzdálenost Instalace: Povrchová Montáž Materiál: ABS Plast Vstupní Napětí: DC 12V-24V Výstupní Kontakt:no/NC/COM Pracovní teplota(přibl.): 0 až 50 ℃ Odpověď rozsah: Do 10 cm LED indikace: v Pohotovostním režimu: Modrá LED, návštěvníci se blíží: Zelené LED Velikost:80x32x23 mm

Diagram

Toto Připojení je pro Dveřní Systém Kontroly Přístupu, pokud chcete použít pro jiný systém, prosím, laskavě potvrďte první.

Poznámky

1,Vaše objednávka bude odesláno na 1-3 pracovní dny po úplném zaplacení je vymazána, když vyprodání zásob. Oznámení bude zaslán po objednávce je odesláno, prosím, zkontrolujte svůj e-mail nebo Ddmcv.cz, aby záznamy pro datum odeslání. 2,Všechny pozemky budou odeslány do malých paketů, není zaručeno, že pozemek by měl dorazit do doby uvedené výše. Nicméně, 95% pozemků bude dodáno do referenčního času.Prosím, buďte trpěliví, pokud balík nepřijde, aby vás na čas,a prosím, kontaktujte nás. budeme je sledovat. 3,7 Dnů Záruka vrácení Peněz:Pokud nejste spokojeni s položky zakoupené od nás. Prosím, informujte nás písemně(např. e-mail, eBay zprávy, faxem, dopisem) do 7 dnů od obdržení zboží. Budeme vás k návratu a vrácení položky. Vezměte prosím na vědomí, že plakáty / celní poplatky(pokud existuje) strávili v takovém pořadí jsou na náklady zákazníka. 4,Zdarma Výměna:Pokud obdržíte ne-tak-je popsáno (např. vadný, nesprávný, část chybí) položky, prosím, kontaktujte nás, když se dostanete na položku. Zajistíme náhradní jakmile případě je potvrzena. 5,Dodavatelé Záruka:nabízíme JEDEN ROK záruka na tento produkt. Pokud váš položka má jakékoli záruky problém, prosím, kontaktujte nás pro uspokojivé řešení. 6,Požadavky:Všechny kvalifikovaní vrací/výměna musí být vedena nás. Nesmíme přijímat vaše vrátit bez nás informuje předem.Celní poplatek, manipulační poplatek, poštovné a pojištění se na zákazníky, náklady a není vratná. 7, Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, nebo lodní dopravy, pls laskavě kontaktujte nás nejprve před tím, než negativní zpětnou Vazbu, budeme se snažit, aby to slo. Pokud nemůžeme slo a nedělají žádné náhrady. pak se na zpětnou Vazbu. Pokud nechcete, kontaktujte nás první a negativní zpětnou vazbu přímo, to znamená, že jste se vzdali všechny po-prodejní servis. prosím, laskavě pochopit.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: přístup k systému, výjezd č. touch, systém kontroly přístupu, nouzový východ znamení, vstupní dveře, uvolněte tlačítko, delay sprej pro muže, Řízení Přístupu, 6mm plast, malé infračervené tlačítko.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.