• Domů
  • CHKK-CHKK Zbrusu Nový Černá 35880-T0A-A2 Volant Přepínání Rádia Ovládání Zvuku pro honda fit 35880T0AA2

  • Název Modelu: 35880-T0A-B0
  • stav: Nové
  • Značka: CHKK-CHKK
  • Materiál: STANDARDNÍ

Volant Spínač

CHKK-CHKK Zbrusu Nový Černá 35880-T0A-A2 Volant Přepínání Rádia Ovládání Zvuku pro honda fit 35880T0AA2

Prosím, ujistěte se, že vás(kupující) přijmout následující PODMÍNKY/SOUKROMÍ před místem objednávky. Když nesouhlasíte, tyto PODMÍNKY/POLITIKY, budeme nenese odpovědnost za jakékoli objednávky.

Prosím, ujistěte se, že naše číslo dílu odpovídá vaší původní, pokud jsou čísla stejná, pak ten náš se vejde vaše auto. Pokud Si nejste jisti, o tom, co přesně, prosím, neváhejte se na Nás obrátit každý pracovní den (kromě víkendů) a získat profesionální pomoc do 24 hodin, tak Budete mít pravou část a není třeba se vypořádat s výnosy - šetří váš čas!

Pozornost:

1. Pokud kupující kupní nesprávné Auto Dílů v našem obchodě: Návrat nákladní dopravu hradí Kupující. 2. Pokud bychom vysílá nesprávné Auto Díly: zpáteční lodní poplatek hradí Prodávající . 3. Pokud Kupující změní svůj názor, nepotřebuju Auto Díly déle, a už jsme dodává : Návrat nákladní dopravu hradí Kupující.

Následující termíny/politiky jsou zpracování nahradí v našem Obchodě :

1.Do 60 dní ( Od data Kupujícího koupit Auto Díly ) 2.Pokud Auto Díly jsou vadné, budeme okamžitě poslat náhradu. Expediční poplatek hradí Prodávající. 3.Nepřijímáme žádnou odpovědnost a odpovědnost za případné škody způsobené tím, že každé vozidlo během nebo po instalaci.Jsme navrhuje najmout profesionální mechanik, aby pomoci Kupující. Ve snaze ušetřit svůj drahocenný čas a vyhnout se spory,Než uděláte objednávku, prosím vás, poraďte se auto repair professional Nebo prosím kontaktujte naše obchod prodejci aby si produkty podrobnosti. Když nevíte, vstřikovače paliva, OEM, prosím, kontaktujte náš obchod, prodejci s jedním z následujících informací:

1. Fotografie autodílů;

2. Číslo dílu v Auto Díly;

3. VIN vozu

4. Auto, Model, Rok, Motor, Model

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: adaptér ovládání na volantu, ovládání na volantu, řídit kolo, suzuki swift volant audio, double din honda jazz, honda city volant, tlačítko honda fit, obrázky honda, audio honda jazz, autorádia honda jazz.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.