• Domů
  • Přesýpací Hodiny, Písek Časovač, Zlepšení Produktivity, Dosažení Cílů, Soustředit Se Více Efektivní Nástroj Pro Správu Času 5/30 Minut K888

  • Číslo Modelu: 365248653
  • Původ: KN(Původu)

Přesýpací Hodiny, Písek Časovač, Zlepšení Produktivity, Dosažení Cílů, Soustředit Se Více Efektivní Nástroj Pro Správu Času 5/30 Minut K888 Popis:

Vlastnosti:

1. 30 MINUT PRÁCE, 5 MINUT ODPOČINEK - Tyto elegantní a přesto robustní písek časovače, aby bylo snadné sledovat vaši práci, měřit svůj pokrok, a zabránit vyhoření s časem. 60 minut práce a solidní 5-minutovou přestávku, můžete zůstat soustředěný a produktivní po delší dobu.

2. ELEGANTNÍ PÍSEK ČASOVAČ - Tyto robustní borosilikátového skla, písek časovače jsou prostě nádherné. Minimalistický design, vynikne na jakémkoliv stole, zdvojnásobení jako dekorativní zvýšení vaší produktivity.

3. DOSAŽENÍ VELKÉ CÍLE SNADNO rozebrat své cíle usnadňuje jejich dosažení. Otočením vaše ambice do malé, můžete strávit svůj čas moudře a dosáhnout svých životních cílů rychleji.

4. ROBUSTNÍ A STABILNÍ - Tyto pevné sklo, písek časovače jsou postaveny na poslední, zůstane stabilní a chráněné, i když pracujete v rušné kavárně nebo vaření.

5. BÝT VÍCE PRODUKTIVNÍ OKAMŽITĚ - S 30-minute písek časovač nebo 5 minut písek časovač, můžete řešit své práci efektivně. Rozdělit práci do jednoduché, efektivní intervalech.

Upozornění:

1. Skutečná barva může být mírně odlišný od obrazu vzhledem k různým sledovat a světelný efekt. Prosím, dovolte 1-3cm odchylka vzhledem k ruční měření.

Specifikace:

Materiál: vysoce borosilikátového vysoká světelná propustnost skla

Doba trvání: 5/30 minut volitelné

Řemesla: ručně foukané

Velikost:

5 minut: 12 cm na výšku

30 minut: 20cm na výšku, Balení Obsahuje:

1 x písek časovač

Recenze

Foreigndude4u
2021-02-04
1/5
Never reçu

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: děti časovač, písek časovač, kancelářské produktivity, skleněné hodiny, easydiag golo, 30 minutový časovač spínač, organizátoři produktivity, hodiny, písek, přesýpací hodiny, 30 minut přesýpací hodiny.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.