• Domů
  • Schumann Vlny Generátor 7.83 H Země Rezonanční Frekvence Pomáhá Spánek, Zlepšení Kvality Vody a Zdraví

  • Původ: KN(Původu)

modname=ckeditor

Užitečné pulsující rytmické vlny, které se vyskytuje v ionosféře atmosféry. Jeho frekvence 7,83 hz, přesně stejný jako hippocampus, část mozku savců. Tato část mozku je zodpovědný za důležité funkce paměti a přežití. Náš nervový systém také reaguje na Elektromagnetický puls Schumann vlny. To ukazuje, že člověk je elektrický nebo energie systému. Proto, naše zdraví a přežití závisí na rovnováze přírodní energie a naše interakce s ním. NASA, Americká kosmická agentura, nainstaloval Schumann vlny generátor v jeho posádkou vesmírné kapsle, aby astronauti zdravé. Nicméně, různé komunikace rádiové vlny a dráty vysokého napětí může zasahovat a měnit Schumann vlny [1].

Zbrusu nový, Schumann vlny: 7.83 Hz, pomoc spát, zlepšit chuť vína, čaj, voda! Zmírnění tlaku, 3 barevné led diody, 7.83 Hz pracovní kontrolka, fialová sterilizace LED, blikající podle pracovní frekvence, pomocí kabelu USB, může být přímo zapojen do 5V nabíječka.

Recenze

Rahmad Cwok Band
2021-02-06
5/5
Quality, corresponds to the description.
Yulyawkarumyawka
2020-11-24
5/5
It turns on I have to try if it does what it says and like in the photo put a glass with water to see

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: cc2538, ovládání daikin, bikiny motor, diy schumann vlny generátor, 7.83 hz schumann vlny, schumann japonsko, ms letní, ZETHYDUM, android sbc, schumann.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.