• Domů
  • Muži Ženy Dobíjecí Elektrické Teplé Vyhřívané Rukavice, Napájené z Akumulátoru Tepla Rukavice Zimní Sportovní Vyhřívané Rukavice pro Lezení Lyžování

  • Typ 1: Elektrické Vyhřívané Rukavice
  • Značka: NFDJE
  • Typ 2: Cyklistika golves
  • Materiál: Kůže+teplo-zachování bavlna
  • Funkce: Vodotěsné
  • Pohlaví: Unisex
  • Číslo Modelu: Cyklistika golves

Body:

1,Vynikající Pracovní Doba: vyhřívané rukavice jsou vybaveny pár 7.4 V 2800MAH nabíjecí baterie, které umožňují rukavice do práce o 6,5 hodiny na nejnižší nastavení. Bezpečný a efektivní lithiová baterie zajišťuje dlouhodobý a stabilní provoz topného systému rukavic, a tím udržet vaše ruce v teple v chladném zimním období.

2,Výkonné Funkce: elektrický rukavice jsou upgradovány na funkce daleko-infračervené vlákno topného tělesa, pokrývající hřbet ruky a všechny prsty, což může stimulovat krevní oběh v rukou a dát vám teplo, když zima udeří.

3,Více Nastavení: rukavice jsou vybaveny 3 topení nastavení, můžete nastavit 3 topení nastavení k dosažení vhodné teploty (131oF / 55oC při vysoké teplotě, 113oF / 45oC při střední teplotě, 104oF / 40oC při nízké teplotě). Co musíte udělat, je stisknout tlačítko napájení dosáhnout jakékoliv úrovně teplotu se vám líbí.

4,Vynikající Řemeslné: rukavice jsou vybaveny vestavěným-v měkké flanelové a izolační bavlny. Index prsty vystupoval dotykové senzory mohou také rukavice použitelné na jakémkoli inteligentní zařízení.

5,Široké Použití: rukavice oblast ideální pro outdoorové aktivity jako je lyžování, pěší turistika, rybaření, cyklistika a podobně, čímž se zajistí, že tyto vyhřívané rukavice vám může poskytnout teplo a pohodlí.

Vynikající Pracovní Doba: vyhřívané rukavice jsou vybaveny pár 7.4 V 2800MAH nabíjecí baterie, které umožňují rukavice do práce o 6,5 hodiny na nejnižší nastavení. Bezpečný a efektivní lithiová baterie zajišťuje dlouhodobý a stabilní provoz topného systému rukavic, a tím udržet vaše ruce v teple v chladném zimním období.

Výkonné Funkce: elektrický rukavice jsou upgradovány na funkce daleko-infračervené vlákno topného tělesa, pokrývající hřbet ruky a všechny prsty, což může stimulovat krevní oběh v rukou a dát vám teplo, když zima udeří.

Více Nastavení: rukavice jsou vybaveny 3 topení nastavení, můžete nastavit 3 topení nastavení k dosažení vhodné teploty (131oF / 55oC při vysoké teplotě, 113oF / 45oC při střední teplotě, 104oF / 40oC při nízké teplotě). Co musíte udělat, je stisknout tlačítko napájení dosáhnout jakékoliv úrovně teplotu se vám líbí.

Vynikající Řemeslné: rukavice jsou vybaveny vestavěným-v měkké flanelové a izolační bavlny. Index prsty vystupoval dotykové senzory mohou také rukavice použitelné na jakémkoli inteligentní zařízení.

Široké Použití: rukavice oblast ideální pro outdoorové aktivity jako je lyžování, pěší turistika, rybaření, cyklistika a podobně, čímž se zajistí, že tyto vyhřívané rukavice vám může poskytnout teplo a pohodlí.

Specifikace:

Materiál: kůže+teplo-zachování bavlna

Velikost: cca 30*12*10cm/11.81*4.72*3.94 v

Nabíječka napětí: 110-220V

Balení Seznam:

1 pár elektrické vyhřívané rukavice

2*dobíjecí baterie

1*nabíječka

1*manuální

Recenze

Salvinoshot
2020-09-03
5/5
thank you for the gloves
Foojisiong Dragonblade
2020-09-22
5/5
Gloves for a large man's hand, like greyuresti, you need to buy an adapter

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: exo vyhřívané rukavice, elektrické vyhřívané rukavice motocykl, biker vyhřívané rukavice, skútr topení rukavice, vyhřívané rukavice glovll, dámské rukavice lyžařské topení, motionheat vyhřívané rukavice, žena, topení rukavice, vyhřívané univerzální rukavice, gerbing vyhřívané rukavice motocykl.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.