• Domů
  • 4ks antivibrační Nohy Podložky pod pračku Gumová Podložka antivibrační Podložka Sušička Univerzální Pevné Non-Slip Pad pro Domácnost Těsnění

  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Plastové
  • Tvar: KOLO
  • Certifikace: NIC

Popis:

Hlavní Rysy

OMEZENÝ POHYB

Když je sušička nebo pračka je zcela otřesený, nebo nábytek se pohyboval, budou dělat nepříjemné zvuky. Tyto pohodlné a kompaktní polštáře může účinně snížit hluk, dát si pohodlné prostředí, a zabránit sousedé stěžovat.

SNADNÁ INSTALACE

Důvodem, proč tyto rohože jsou tak dobré, je neoddělitelná od jejich snadnou instalaci. Jednoduše řečeno podpůrné nohy nábytku a domácích spotřebičů do mat k dokončení instalace.

ZASTAVIT AŽ 94,7% VIBRACÍ

Tyto anti-shake příslušenství může absorbovat až 94,7% vibrací na rovný povrch, který bude jiný, když podlaha je nerovnoměrné. Jiné komerční plastové nebo gumové podlahové rohože nemůže poskytnout stejnou úroveň ticha, nebo jako tyto rohože.

VE PROSPĚCH ZVYŠOVAT

Zvýšit nábytek a domácí spotřebiče o několik centimetrů, aby usnadnila čištění a najít věci na podlaze, účinně zabránit vlhkosti a plísní.

Specifikace:

Specifikace:

Materiál:Guma+TPU

Barva:modrá/šedá

Obsah Balení:

Protiskluzové A protihlukové Pračka Nohy(4KS) × 1

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: anti slip pad nábytek, muži sušička, antivibrační koberec podložky, muž satisfayer, vibrace držáky, nohy lednička, indesit stroj, dodávky pračka antivibrační, kanalizace, eachine anti slip.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.