• Domů
 • Doprava zdarma 20w 30w Raycus Rozdělit vlákno značení laserem co2 laser označení stroje pro značení kovu gravírování laserem cnc diy

 • Galvo zrcadlo: ČÍNSKO-Galvo
 • CNC nebo Ne: cnc
 • Provoz Stroje: Počítačové
 • stav: Nové
 • Vlnová délka laseru: 1064nm
 • Způsob chlazení: chlazení vzduchem
 • Systém Provozní Prostředí: Windows XP / W7--32/64bits / W8--32/64bits
 • Příkon: 220V / 50HZ 110V / 60HZ
 • Značka: HCZ
 • výkon laseru: 20W/30W
 • Řezbářský materiál: Kovové
 • Metoda Gravírování: laser
 • Objektiv: 110/150/175/200/300mm
 • Název produktu: Fiber Laser Rytec Stroj
 • Číslo Modelu: fiber laser
 • Optický maser: Raycus
 • Označení software: Ezcad2

Примечание: Эта машина отправляется только в Россию, Белоруссию, Казахстан, freeshipping, мы можем помочь покупателю выполнить таможенную очистку и помочь в уплате налога на импорт покупателя, покупатель ничего не должен делать, машина будет отправлена непосредственно в город покупателя. Цена, написанная на моем Магазин уже включает все сборы, включают цену машины, налог на импорт и импорт. Добро пожаловать, каждый друг!

1: Plně vybudovat platformu profesionální fiber laser označení stroj shop, prosím zákazníky, aby sponzorovat, ne jen se podívejte na cenu. Podívat se na kvalitní stroje, použití vysoce kvalitních strojních dílů poskytuje zákazníkům nejlepší cenu a kvalitu služeb! Poskytují S/N kódování pro naše stroje, stroj, doživotní servis,

2: konfigurace Stroje:

A; Raycus laser.

B; Nanjing vlnová délka (OPEX) studijní zrcadlo,

C; ČÍNSKO-GALVO galvanometr,

D; filtr (mnoho výrobců nejsou nebo jen velmi malý),

E; Tchaj-wan Mingwei (MW) napájení,

F; Golden Orange Deska (podporuje originální software, podporuje systém-široký operace)

G: Dvojité červené světlo asistované zaostřování

3: kromě těchto hlavních doplňky, můžeme získat in-hloubka pochopení konfigurace stroje o příslušenství a technické ladění z hlavních kvalitní stroje. To jen poskytuje stroj, který běží stabilně a má nízkou poruchovost. Stroj příslušenství se vztahují k dlouhé životnosti stroje. V krátkodobém horizontu, je nemožné srovnávat stabilitu a poruchovost stroje!

4: Nikdy nechte se cena stala jediným vůdčím faktorem pro společnost je obchodní marketing.

Rozšířit vlastní marketingové nápady a pozice high-kvalitní trzích.

5: Leopard a kočky jsou podobné, ale liší se v kvalitě. Pokud chcete leoparda nebo kočku, budete mít poslední slovo, mohu poskytnout. Jen cena je jiná!

Opatření

1: Jsme loď zboží po moři na svou základnu přístav ve vaší Zemi(Pokud není import stroj zkušenosti,bude potřebovat najít makléř pomoci vám jasné, celní, my vám není odpovědný za celní odbavení)

2:Dovozní cla,daně a místní poplatky nejsou zahrnuty v ceně, nebo poštovné zdarma .Tyto poplatky jsou kupujícího zodpovědnost.

3:Pls ujistěte se, že můžete jasně celní předtím, než objednávku, pokud není jasné, celní, než ve lhůtě splatnosti, Celní budete zničit zboží, a vy budete muset nést všechny náklady způsobené Celní odbavení vypadá.

4: Pokud chcete poslat kurýrem, jako je DHL, UPS, Fedex nebo EMS, pls poskytnout své jméno města, psč, takže můžeme zkontrolovat, zda dorazí, pokud odlehlých oblastech a kolik stojí.

5:Prosím, poraďte se se svým země celního úřadu určit, co tyto dodatečné náklady budou před objednáním.

6: Jsme obvykle známka zboží pro nízké náklady na celní prohlášení ,ale nemůžeme guarance žádná daň, jak to je, závisí na vaší zemi, politiky, napsat menší hodnotu má také rizika, prosím, buďte poznamenal s tím před cílem! Pokud potřebujete ukázat skutečnou hodnotu nebo jiné hodnoty, dejte nám prosím vědět předem.

7:Pls zkontrolujte, zda veškeré zboží pečlivě před podpisem přijmout balíček a zprávu pro nás v rámci jednoho týdne, pokud tam jsou nějaké díly, ztráty nebo problémy stroje. Pls, show, související fotografie a videa.

8:Kvůli stroji je speciální produkt, velká velikost, pokud dopravu zboží zpět, náklady na dopravu a dovozní daň bude velmi vysoká, takže nepřijímáme Vrátit, ale my se řešitel, že to může dobře fungovat. Během záruky, můžeme změnit vám náhradní díly zdarma (s Výjimkou spotřebních dílů)

9: Pokud potřebujete rychlé dodání, prosím, poskytněte nám vaše město a psč zkontrolujte, zda přepravní náklady pro vás, naše spolupracovali kurýr DHL/TNT/EMS/UPS/FEDEX, na Základě vaší dodací adresu a cena našeho produktu. Jsme bude účtovat část expediční poplatek odpovídajícím způsobem. Doufám, že chápete.

1: spokojenost Zákazníků je velmi důležité, aby nás. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček pro nás.

2: Pokud tam jsou nějaké problémy s nákupem, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme dělat naše úsilí, aby vám pomohl vyřešit problém.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: papír, laserové gravírování, cnc machine metal, raycus vláknový laser 10w, micron laserové vlákno, 20w fiber laser, ym laser co2, fabric laserové řezací stroje, cnc, 50w fiber laser, stroj raycus.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.