• Domů
 • Nové příjezdu HUANANZHI dual základní desky X99 komba na prodej dual Xeon E5 2678 V3 paměť 128 G(8*16G) DDR3 1866 ECC REG

 • Porty: SATA
 • Form Factor: E ATX
 • Záruka: 2 Roky
 • Chladič portů: 6
 • Socket Typ: LGA 2011-3
 • Paměťové Banky: 8 DDR3 DIMM
 • Maximální Kapacita Ram: 256GB
 • Položka Stav: Nové
 • Grafická Karta Typ: Non-Integrované
 • Pevný Disk Rozhraní: 10*SATA3.0; 2*M. 2
 • Duální M. 2 sloty: M. 2 NVMe/M. 2 NGFF
 • Balíček: Ano
 • S CPU: Ano
 • Základní Deska Velikosti: 320*300 mm
 • Testovány Před Expedicí: ANO s AIDA64 ve WIN7
 • Paměť kanálu: Čtyři
 • Aplikace: Desktop
 • Číslo Modelu: X99-T8D
 • Chipset: Intel X99
 • Typ PROCESORU: INTEL
 • Chipset Výrobce: INTEL
 • Typ Paměti: DDR3
 • Značka: huananzhi

Výrobce (HUANAN společnosti) prohlášení

>> Vzhledem k odlišné výrobní šarže, naše základní desky mohou mít pravděpodobně mírně odlišné konstrukce, jako jsou různé barvy paměťových slotů, různé polohy a barvy SATA porty, různé verze základní desky atd,.....Oni dont mít žádné funkce rozdíl.Pls, v druh zvítězit, HUANAN společnost nebude provádět žádné další oznámení.

WUSON store prohlášení

1: Co je v balíčku?

HUANANZHI dual X99-T8D LGA2011-3 desky+dual 2678V3+8*16G 1866 RECC+SATA kabel+kovový zadní štít+disk ovladače+uživatelská příručka+chladič CPU adaptér

>>Pokud chcete nahradit výrobky v tomto combo s ostatními, jako jsou CPU/RAM atd., Nebo pokud chcete přidat více produktů do tohoto pole se seznamem jako chladič CPU/grafickou kartu/HDD/PSU atd., Pls kontaktujte nás, nebo přímo na tlačítko, aby WUSON obchod exkluzivním počítač hardwares DIY služby.

2: Proč je to lepší pro kupující střílet rozbalení video, když se dostanou své balíčky?

>> Někteří kupující řekl, že je výrobek chybí, když otevřeli své balíčky, pak nám ukázal nějaké fotky, nicméně, obrázky nemohou nic dokázat, jak každý ví, nejlepší důkaz je rozbalení video, tak pls udělat, které mohou pomoci hodně, pokud jste náhodou být ve stejné situaci výše, WUSON obchod nepřijímá fotky jako důkaz!!!!!Děkuji za pochopení.

3: Všechny výrobky jsou testovány před odesláním?

Ano, WUSON obchod má 3 technické týmy pro testování každý pracovní dny, takže můžeme 1000000% zaručit, že všechny naše výrobky jsou pracovní dobré předtím, než je poslán ven z našeho skladu.

4: Jak jsou výrobky baleny, budou intactly doručena?

Fristly, WUSON obchod místech CPU na základní desky socket, zábaly paměti bary s bublinkami a umístí je na desce původní krabici; za Druhé, WUSON obchod zábaly základní deska s moc bublin a míst v originální krabici; za Třetí, WUSON obchod zábaly základní deska originální box s bubliny, pak se to dá v kartonové krabici.Takže můžeme s jistotou říci, že normálně všechny naše výrobky mohou být intactly doručena.

5: Bude všechny balíčky budou určitě doručeny ve lhůtě stanovené Ddmcv.cz?

Jistě není.Nejvíce nehmotná věc, kterou je doprava, většina pozemků mohou být dodány v požadovaný čas, ale nikdo nemůže zaručit, že všechny pozemky mohou být dodány v době, někdy trochu zpoždění s uvedenými důvody, jako je špatné počasí/dovolená/post office štáby strike/celní odbavení zpoždění atd. Někdy není žádný důvod.Pls viz "dodací lhůty oznámení" níže.Takže pls o tom přemýšlet, než uděláte objednávku, tak dlouho, jak si udělat pořádek, to znamená, že jste pochopili vše, co výše.

6: kupující musí poslat produkty zpět, pokud oni dont práce nebo přestat pracovat?

WUSON obchod se poskytovat 100% originální záruční servis, a jsme všichni moc určit, zda kupující je třeba poslat zboží zpět k nám, nebo ne.Ale to neznamená, že naše výrobky jsou nespolehlivé, ve skutečnosti, jak jsme stát v prohlášení 3 výše, jsme přísně testovat VŠECHNY naše výrobky před expedicí, bez jakékoliv pochybnosti , tak normálně velká většina kupujících jsou spokojeni s našimi výrobky a někteří z nich se stali našimi pravidelnými zákazníky.Kromě toho , podle toho, co jsme zažili předtím , mnoho našich produktů fungovalo po poslali zpět kupující, ale to nebude fungovat, když kupující testovali je, že je pertty divné, navíc , někteří kupci poslal naše výrobky zpět bez jakékoli další ochrany, oni jen dát naše základní desky v originální krabici, pak dal box v e-mailu sáčku bez ochranné bublině (mnoho kupujících, že jsme zabalit naše základní desku a box s mnohem bublina a dát naše základní deska originální krabici v externí krabici ), ale zboží stále fungovalo v pořádku po dlouhé cestě , myslím, že jsme dont potřebovat příliš mnoho vysvětlovat .

>> Je-li naše produkty dont práce. minutě, kdy kupující si je, nebo oni přestat pracovat do půl roku od okamžiku, kdy kupující učinit objednávku, odpověď je 100% ANO .Zejména v době, kdy kupující prostě si je a začít testovat .

WUSON obchod má všechny právo požádat kupující vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.

>> Je-li naše výrobky, přestat pracovat po to bylo v použití pro více než půl roku, odpověď je nejistá .WUSON obchod by hodnotit produkty, stav, první podle důkazů kupující poskytovat, pak rozhodnutí, zda potřebujeme kupující zaslat zpět nebo nám přímo poslat další.

Vážení zákazníci, pokud uděláte objednávku v WUSON obchodě, to znamená, že 100% souhlasí s tím, na tato prohlášení výše.

Často kladené dotazy (aktualizováno průběžně)

1: Jaký je základní deska verzi?

Deska verze není vždy stejný jako výrobce bude aktualizovat každý nyní a pak, takže deska verze se liší čas od času v důsledku různých výrobních šarží.

WUSON obchodě normálně by se loď na nejnovější verzi, pls, v druh zvítězit, nebudeme provádět žádné další oznámení.

2: Proč je tam žádná zobrazení obrazu na monitoru?

Pls za prvé zkontrolujte, zda základní deska reproduktor pípne nebo ne, když to pípne, tak to musí být grafická karta nebo monitor problém, pokud reproduktor není pípnutí, pak pls zkontrolujte, zda chladič CPU se točí, nebo ne, zda je port LAN světlo je zapnuto nebo vypnuto?Pokud se to točí a LAN portu svítí, pořád je to ta grafická karta nebo monitor problém, ale pokud do LAN portu nesvítí, pls vymazat všechny vzpomínky hole s gumou, a pak nainstalovat pouze JEDNU paměťovou kartu memory stick v kterémkoli z paměťové sloty, start PC.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: základní deska x99, dual x79, amd ryzen, procesor xeon, xeon, xeon e5 2658 v3 combo, tf x99, 2011 v3, huananzhi x79, 2011 v2.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.