• Domů
  • ADF4351 zdroj Signálu VFO Proměnné-Frekvenční Oscilátor, generátor Signálu 35mhz na 4000mhz Digitální LCD displej NOVÉ

  • Výstupní frekvenční rozsah:
  • Značka: DYKBmetered
  • Číslo Modelu: SA
  • Výstup kroku:
  • Kompatibilní Značka/Model: NIC
  • Výstupní Impedance:

Zdroj signálu VFO Proměnné-Frekvenční Oscilátor, generátor Signálu 35mhz-4000mhz Popis: Vlastnosti:

Jednoduchý RF Signálu Zdroj Signálu Generátor VFO je Variabilní-Frekvenční Oscilátor s Proměnným kmitočtem Oscilátoru

Napájecí napětí: DC 4.5 V-5.5 V, vezměte prosím na vědomí, že tento stroj nemá zabudovaný regulátor napětí jednotka, nesmí nabídky nad rozsah napětí

Pohotovostní proud:

Emise aktuální:

Výstupní impedance: 50 ohmů

Výstupní frekvence: 35mHz---4000mHz

Výstupní krok: 1khz---8 khz

Výstupní výkon: -1dBm (W) @ 150MHZ (zkušební síla absolutní hodnota) o 1 mw

Hlavní součásti: avr mega8 mikrokontroléru, nákladově efektivní jednočipový mikropočítač, je běžně používaný m16 nízká verze, periferní ADC má 2.56 v regulátoru zdroj,

To není k dispozici v jiných mid-range mikrokontrolérů.

Adf4351, tradiční VCO+PLL+6 series vysokorychlostní bistabilní obvod (až na 2 okruhy, D trigger).

35--2200mhz je získána frekvence divize. Poté, co byl ve tvaru, amplituda základní vlny příliš nemění. To je pro vysoké frekvence.

DDS je obtížné dosáhnout v plné šířce pásma. (Po signálu je rozdělena, musí být obdélníkové vlny a amplituda se stane spouštěcí úroveň)

Tento produkt využívá jednočipový mikropočítač jako jádro, což značně zjednodušuje projektování, zkracuje čas na vývoj, šetří náklady, a je jednoduchý, spolehlivý a praktický.

Poskytují zdroj signálu pro AC dráhy zařízení v rámci testu, analyzovat frekvenční amplitudové charakteristiky AC cestu, a věnovat pozornost impedance testovaného zařízení.

Tento produkt operace klávesnice má 14 ppt tlačítka 0~9 číslo klíče, 10, "++" a " - " tlačítka nastavte frekvenci užívání, a také vytvářet emisí výstupní chování.

Stisknutím tlačítka "++" nebo "--" klíč k přidat 1 khz nebo 1 khz na původní výstupní frekvence. Stiskněte a podržte tlačítko "++" nebo " - " pro více než 1 sekundu. Kontinuální nebo nepřetržité snížení dojde.

Režim skenování je 1 khz na 35mhz~138mhz; 10khz na 138mhz~550mhz; 100khz na 550mhz~4000mhz.

Na konci skenování, jednoduše stiskněte tlačítko " ++ " a "--" nebo tlačítko "ok" tlačítko. Tlačítko "ok", je výstup ovládacího tlačítka. Klepněte na tlačítko spustit, a stiskněte znovu pro zastavení přenosu.

Spuštění chování způsobené "++" nebo "--" vyžaduje dvě "OK"na konci zahájení chování. Tento produkt je v pravé horní části displeje, když je výstupní emisní chování.

Rohu se zobrazí ">>", "C" tlačítko skončí emisí a četnost bude nulová.

Obsah Balení

100% Zbrusu Nový

1 xSignal zdroj VFO Proměnné-Frekvenční Oscilátor, generátor Signálu 35mhz-4000mhz

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: adf4351 generátor signálu, ham radio vfo, trident, corsair pro, pccooler, Přijímače 35mhz, 40MHz, adf4351, dds vfo, nano pcb.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.