• Domů
  • 10 Rychlost Silikonový Kulka Skok Vejce Bezdrátové Dálkové Ovládání Vibrační Nositelné Kalhotky USB Dobíjecí Kegel Masážní Koule

  • Materiál: ABS A TPR
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: masážní koule
  • Velikost: Large
  • Aplikace: Tělo
  • Značka: LISM
  • Standardní Napětí: NIC

❤Materiál výrobku je lékařský silikon, který je bezpečný a měkký, a není poškodit kůži.Prosím, neváhejte ho použít.Pokud produkt, který obdržíte, má trochu vkusu,Prosím, místo v dobře větraném místě, zápach zmizí během 1-2 dní ❤Je možné dálkově ovládat do vzdálenosti 10 metrů.Když dal vibrátor ve spodním prádle, můžete měnit jeho frekvence pomocí dálkového ovládání, tak že se vám nový sexuální zážitek. ❤Vodotěsné design, ale ne ponoření do vody na dlouhou dobu čisté.Po použití vyčistit vibratoras s teplou vodou a mýdlem.Skladujte v chladném, větraném, suchém místě.Tak, že výrobek bude správně fungovat poté. ❤Hlas je méně než 50DB,nebude vás v rozpacích.můžete ji umístit uvnitř kalhotky a jít ven. ❤USB NABÍJENÍ Před použitím, prosím, nabíjejte jej po dobu 2 hodin.Můžete se připojit k auto nabíječka, nabíjení poklad, počítačové nabíjení.Použití: - Přidat trochu maziva na kegel ball. - Otevřete vaše nohy, uvolnit své pochvy, tlačit míč pomalu do pochvy. - Po tom, můžete udělat nějaké cvičení, jako je chůze, plavání, dělat domácí práce, kovová koule se srazí s vnitřní povrch, zatímco jste v pohybu. - Čisté před a po použití teplou vodou a mýdlem, poté nechte přirozeně uschnout na vzduchu. - Můžete začít s malé míče první, pak střední a velké míče. -- Naznačují, používat to asi půl hodiny do začátku každý den, po jeden měsíc, můžete změnit používat větší míč.Jak používat: Krok 1:Dlouhé stiskněte spínač tlačítko pro 3-5 sekund pro zapnutí/VYPNUTÍ Krok 2: Místo 1 ks CR2032 baterie( včetně, když pošlete) do dálkového ovládání Krok 3: Stiskněte přepínač dálkového ovládání tlačítko pro změnu frekvence, Stiskněte tlačítko"+", aby urychlila ; Stiskněte tlačítko" -", aby zpomalil.Diskrétní Balíček: aby se zabránilo rozpaky a ochranu soukromí našich zákazníků, není tam žádný citlivý slovní zásobu na obalu výrobku, ani jméno našeho obchodu.a tato položka poslat s maloobchodní krabice.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: kulka ovládání, bluetooth vibrat, vibrátor ovládací panel, kulka vejce, vibrat, pánské nositelné, rámy nositelné, cvičení noha, bezdrátové dálkové ovládání vibrační kalhotky vibrátor, vajíčko tenga.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.