• Domů
 • Multidiag Pro green double PCB deska s reálnými 9241A Čipu V3.0 Bluetooth Diagnostický nástroj TCS PRO V2016.R1 NEC Relé Auto Skeneru

 • Speciální Funkce: Bluetooth
 • Jazyk 2: Srbské
 • Čip: Skutečné 9241 Čip
 • PCB Deska: Dvojité PCB V3.0 NEC Relé
 • Název Položky: DS150cdp TCS
 • Jazyk: Turečtina
 • Aktualizace Softwaru: No
 • Značka: toobdpro
 • Verze Softwaru: V2016.R1
 • Typ Položky: Kód Čtenáře & Scan Tools
 • Původ: KN(Původu)
 • Certifikace: CE
 • Verze Hardwaru: Nové
 • Jazyk 1: Rumunština

V3.0 NEC Relé Dvojité PCB Skutečné 9241A Čip :

DS150cdp TCS multidiag pro rok 2016.R1 V3.0 NEC relé GEZ Čip obd2 Diagnostický Nástroj TCS PRO dvojité PCB deska s reálnými 9241A čip Bluetooth auto Skener

Top 7 důvodů, proč si NOVÝ TCS :

1.Verze Softwaru: V2016.R1

2. Nová Výhoda: S Technologií Bluetooth

3. Bluetooth Vzdálenost: 2M-5M

4. Podporované Jazyk: angličtina, španělština, francouzština, italština, portugalština, čeština, Dansk, německé, turecké, řecké, holandské, maďarské, norské, polské, rumunské, ruské, srbské, švédské,a tak dále. (Pokud nemůžete najít svůj jazyk, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis. Protože to udržuje aktualizaci.)

5.Může pracovat na windows XP, Win7, Win8 a Win10 Systémy

6.Cam práce pro osobní i nákladní vozy.

7.S Free Keygen pro Aktivaci.

Podobnosti a rozdíly několika různých výrobků: 1. Stejný bod: PCB deska, čip, relé, atd. výrobku jsou přesně stejné 2. Rozdíl: jiný shell

Vlastnosti a Funkce:

1. Podpora Multi-jazyk

2. FLIGHT RECORDER

S letový zapisovač funkci, můžete nahrávat parametry v reálném čase, při jízdě vozidla. Během nahrávání, můžete se stisknutím tlačítka zvýrazněte konkrétní chyba, takže můžete zkoumat zjištěna chyba v pozdější době. Multidiag je vybaven vestavěným-v paměti, čímž se odstraňuje nutnost přinést počítač. Paměť košíku nejsou zahrnuty v balíčku .

3. ZKONTROLUJTE, ZDA NAPĚTÍ

Když Multidiag je připojen k vozidlu, jednotka bude kontrolovat napětí baterie vozidla a automaticky se přizpůsobuje vozidla úroveň napětí 12 nebo 24 voltů. Je-li napětí dostane příliš vysoké nebo příliš nízké, Multidiag vás bude varovat jak s zvukem a světlem, a budete také upozorněni přes ikonu baterie v našem diagnostický software.

4. ČÍSLO PODVOZKU VIN

V našich AUTECH software, máme inteligentní funkce, která umožňuje číst, číslo podvozku z vozidla, které chcete diagnostikovat. To zajišťuje, že správný model a rok je vybrán automaticky. Kromě toho, kód motoru u vozidel, které jsou běžně dostupné na trhu, je rovněž vybrán automaticky.

5. ISS

Inteligentní Systém Skenování (ISS) skenuje přes všechny systémy ve vozidle a zobrazí chybové kódy, které jsou uloženy v každém systému. To šetří čas a získáte rychlý přehled o aktuálním stavu celého vozidla. Když ISS je kompletní, pak můžete vybrat konkrétní kontrolní systém analyzovat výsledky dále.

6. ISI

Inteligentní Systém Identifikace (ISI) identifikuje a vybere automaticky typ regulátoru, který je namontován ve vozidle. Tím je zajištěno, že diagnostické jednání se provádí správně s správné parametry podle potřeby.

7. ZPRÁVA FUNKCE

V rámci této funkce kartu, budete mít možnost vidět úpravy a úpravy, které jsou možné pro konkrétní vozidlo, aniž by vozidlo u vás. Společně s pomocí textů jako průvodce, můžete plánovat a být efektivní ve své práci; i za složité situace.

8. OBD-FUNKCE

Multidiag je vybaven unikátní multiplexor technologie, která umožňuje, aby byly použity na všechny typy vozidel, bez ohledu na úroveň napětí a komunikačních norem. U těch vozidel, které nepoužívají standardní 16-pin konektor, nabízíme kompletní sadu ověřených a vlastní adaptér, kabely a výstroje.

9. UNIVERZÁLNÍ

Pro většinu funkcí OBD, úpravy a programování, existují podrobné instrukce a pomoc texty při práci diagnóza. Najdete krok za krokem informace o předpoklady, přípravě a provádění různých funkcí; takže i ty nejsložitější funkce jednoduché provést

10. FUNKCE NÁPOVĚDY

Pro většinu funkcí OBD, úpravy a programování, existují podrobné instrukce a pomoc texty při práci diagnóza. Najdete krok za krokem informace o předpoklady, přípravě a provádění různých funkcí; takže i ty nejsložitější funkce jednoduché provést.

Úvody:

1. TCS Pro+ je rychlý a spolehlivý diagnostický nástroj, které slouží jako spojení mezi vozidlem a počítačem. Funguje to na starých i nových vozidel.

2. S AUTA, budete moci provádět diagnostiku konkrétní značku pro osobní automobily a lehké dodávkové automobily od roku 1988. Celkem 47 různých značek. S KAMIONY softwarový balík, jste schopni provést značky specifické diagnostiky u lehkých a těžkých užitkových vozidel, autobusů a přípojných vozidel od roku 1995.

3. Celkem 37 různých značek. Diagnostický program GENERIC je určen pro právních předpisů vycházejících diagnostika, speciálně určený pro emise související kódů poruchy. OBECNÝ je obsažen v osobní a NÁKLADNÍ automobily balíčky.

4. Multiplexor funkce, 2xHS CAN (ISO 11898-2), SW MŮŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analog v, 5volt).

Balíčku včetně:

1ks x hlavní jednotka

1ks x OBD2 kabel

1ks x USB Kabel

1ks x CD

1.Multidiag Pro+

2.VD150

Recenze

Blackjustice91
2021-02-03
5/5
Very fast delivery in 2 days

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: delphi tester, zoomshot pro monokulární, nepájené prkénko na krájení, 1 diagnostická karta, im608 pro, diagnost nástroj, diag pro, foxwel, inspire pro black edition, vd tcs cdp pro.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.