• Domů
 • 2018 Itead Sonoff DR na DIN Lištu Zásobník Namontován Železniční Případ/Inteligentní Domácí Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Bezdrátové Relé Načasování DIY Přepínač 10A

 • Sonoff DR Kompatibilní: Sonoff Základní/ RF/ Dual/ Pow/ TH16 / TH10
 • Sonoff DR použity pro: Sonoff Rozvaděče
 • Kompatibilita: Všechny Kompatibilní
 • Maximální Proud pro Základní Wifi Přepínat: 10A
 • Číslo Modelu: Sonoff Základní Wifi Switch / Sonoff DR
 • Značka: sonoff
 • Bezdrátový standard: IEEE 802.11 b/g/n
 • Wifi Switch App jméno : eWelink
 • Základní Wifi Switch Použitelná na: Stropní svítidla, osvětlení, ventilátory, napáječky
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Max. Příkon: 2200W pro Základní Wifi Přepínat
 • Typ Produktu: Sonoff WI-fi Wireless Smart Switch
 • Kamery Jsou Vybaveny: No
 • Sonoff DR Materiálu : ABS zpomalovač Hoření
 • Sonoff Wifi Spínače režimu Převodovky: Wi-Fi komunikace
 • Základní Wi-fi Přepínač Podporuje APLIKACE: Pracuje s Alexa, Google Domov
 • Pracovní Napětí: AC100-250V 50/60HZ
 • Sonoff DR: Pevné Sonoff Výrobku Na Železniční

2018 Itead Sonoff DR na DIN Lištu Zásobník Namontován Železniční Případ/Inteligentní Domácí Bezdrátové Dálkové Ovládání Přepínač Bezdrátové Relé Načasování DIY Přepínač 10A

Teplé Upozornění: najdete Sonoff wifi switch, Sonoff DR ve svazku. Prosím, vyberte správnou svazek na místo objednávky.

Přehled pro Sonoff DR

Jak víte, většina z Sonoff produkty nejsou na DIN lištu, které je obtížné dát Sonoff výrobků do rozvaděče. Teď jsme se spustit další levný a praktický doplněk - Sonoff DR - na Lištu DIN Liště. Nabízíme tento produkt jen aby naši uživatelé snadno nainstalovat Sonoff přepne na jejich ústřednu.

Poznámka: na DIN-lištu nejsou zahrnuty v krabici.

Sonoff DR může pracovat s většinou našich Sonoff produktů, včetně Sonoff Základní, Sonoff RF, Sonoff Pow, Sonoff TH10/16, Sonoff Dual, Sonoff G1.

Instalace je velmi jednoduchá. Na Sonoff DR má modrou část, která umožňuje push opravit spínač na DIN lištu nebo vytáhnout to sundat. Žádné externí nástroje jsou povinné .

Jsme obzvláště přidat vnější část, takže to je více odolné a flexibilní.

Materiál je nehořlavý ABS a oheň hodnocení je V0.

Na Sonoff DR dodáván s 4*šrouby M3, které se perfektně hodí Sonoff původní otvory, nemusíte otevírat žádné otvory.

Přehled pro Sonoff WiFi Základní Spínač

Sonoff WiFi ovládaný spínač dělá všechny domácí spotřebiče, inteligentní. Tak dlouho, jak mobilní telefon sítě(2G/3G/4G/WiFi), mohou uživatelé na dálku ovládat spotřebiče otočením na off odkudkoliv a kdykoliv. Další funkce k dispozici, je nastavení časovače pro spotřebiče, které mohou zahrnovat odpočítávání/plánované/loop časovače, a může tak pomoci uživatelům udržovat snadný život.

Mobilní aplikace eWeLink umožňuje uživatelům ovládat zařízení snadno. IOS verzi aplikace si můžete stáhnout v App Store, zatímco verze pro Android v Google Play.

Poznámka: Sonoff Základní nemá 433Mhz RF přijímačem modul. Pokud chcete RF funkce, prosím, koupit .

Pokud potřebujete 10pcs Sonoff wi-fi smart switch, prosím, klikněte níže odkaz :

Vlastnosti Podporuje WiFi sítě. Podporuje sledování stavu: stav zařízení včas poskytnuty EWeLink. Podporuje na dálku zapnout nebo vypnout připojené spotřebiče/světlo. Podporuje max 8 povoleno plánované/odpočítávání/loop časovače pro každé zařízení. Podporuje řadu WiFi inteligentní přepínače na jeden chytrý telefon. Pracuje s Amazon Echo, Echo Dot, Amazon Klepněte Pracuje s Google Domov Pracuje s Google Hnízdo

Specifikace rozsah Napětí: 90-250v AC(50/60Hz) Max. proud: 10A Max. Příkon: 2200W Rozměry: 88*38*23mm (L*W*H) Materiál Krytu: samozhášecího ABS V0 Vlhkost: 5%-90%RH, Non-condensing Bezdrátový Standard: 802.11 b/g/n Bezpečnostní Mechanismus: WPA-PSK/WPA2-PSK Provozní Teplota: 0 ° C-40ºC(32°F-104°F) Barva: Bílá

Jak nainstalovat Sonoff WiFi bezdrátový přepínač?

Příprava : vypněte všechny související elektrické energie zdroj první.

Pozor: vstup pro napájení L N kabely musí spojit s "INPUT" straně. Elektřina výstup L N kabely musí spojit s "VÝSTUP" straně. Nezapomeňte, že si spletl směr!

Při připojení Sonoff, aby domácí spotřebiče(do 2200W), vlastně dvě konektoru porty na "INPUT" můžete připojit vstupní kabel L a N náhodně, a "VÝSTUP" lze připojit na výstupní kabel L a N náhodně. Ale aby se zabránilo z jakékoliv bezpečnostní problémy, prosím, přísně dodržujte zapojení takto:

Vstup Výstup

N ----N

L-----L

V-out Připojit způsobem, musí být přísně podle níže kreslit, žít vodič a nulový vodič lze připojit náhodně

FAQ:

1. Můj přístroj byl úspěšně přidán, ale zůstane "Offline".

Replys: nově přidané zařízení potřebovat 1-2 min, připojit k routeru a Internetu. Pokud to zůstat v režimu offline pro dlouhou dobu, prosím, posoudit problém tím, že zelená led stav:

1.1. Zelená led rychle bliká jednou a opakuje, což znamená, že zařízení se nepodařilo připojit k routeru. Důvodem může být, že jste zadali špatné heslo, WiFi nebo vaše zařízení je příliš daleko od routeru, což způsobuje slabý signál WiFi. Zařízení může být přidáno do 5G-wifi-router,jen 2.4 G wifi je OK. Konečně, ujistěte se, že váš router je MAC-otevřete.

1.2. Zelená led pomalu bliká jednou a opakuje, což znamená, že přístroj je připojen k routeru a serveru, ale nepodařilo být přidány do seznamu zařízení. Pak zapněte přístroj znovu, pokud to stále nefunguje, stačí znovu přidat zařízení.

1.3. Zelená led rychle bliká dvakrát a opakuje, to znamená, že je zařízení připojeno k routeru, ale nepodařilo se připojit k serveru. Pak prosím, potvrďte váš WiFi router funguje normálně.

2. Důvod, proč APLIKACE nemůže najít zařízení v krájení stav?

Odpovědi: to je kvůli vyrovnávací paměti telefonu. Prosím, zavřete Wlan ve vašem telefonu, otevřete ji po chvíli. Ve stejnou dobu,prosím, vypněte zařízení, pokud můžete,pak power up to zkusit znovu.

3. Moje WiFi je uplynula, můžete připojit zařízení k síti LAN? Může můj telefon je připojen přímo k zařízení hotspot?

Odpověď: v Současné době eWeLink nepodporují LAN nebo přímo připojit k oklamání hotspot. Všechna zařízení musí být připojen k routeru, tak oni mohou komunikovat s Internet cloud server.

4. Zelená led stále mimo, i když je zařízení zapnuté. Stiskněte tlačítko, ale přístroj nefunguje.

Odpovědi: obvod může být zlomené, prosím, poslat jej zpět k testování. Zpáteční lodní poštovné a balné bude na náklady kupujícího, je-li zařízení poškozeno kupujícím, a kupující by měl nést další náklady na opravu.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: inteligentní přepínač wifi, itead, mini sonoff, přepnout wifi, snzb, sonoff spínač, sonnoff, sonoff fob, sonoff 8ch pro r2, caseier diy případ.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.