• Domů
 • Doprava zdarma Z. VST.3463 DVB-C DVB-T DVB-T2 TV LCD Controller Board Pro 15 palcový CLAA150XH01 LP150X08(A3) 1024x768 Obrazovky

 • Číslo Modelu: Z. VST.3463
 • Usnesení: 1024x768
 • Vstupní Signál: DVB-T,DVB-C,ANALOG TV(ATV),DTV,HDMI,VGA,AV IN,YpbP
 • stav: Nové
 • Značka: NJY TOUCH
 • Panel Rozhraní: LVDS
 • Kompatibilní LCD: CLAA150XH01 LP150X08(A3)
 • Velikost Obrazovky: 15 palcový
 • Aplikace: Plug and play
 • Původ: KN(Původu)
 • Kompatibilní Značka/Model: NIC

Doprava zdarma Z. VST.3463 DVB-C DVB-T DVB-T2 TV LCD Controller Board Pro 15 palcový CLAA150XH01 LP150X08(A3) 1024x768 Obrazovku Stav: Nový

Funkce:Zapnutí holé LCD panelu do pracovní obrazovky.Zvláště dobré pro opětovné využití starého notebooku, LCD displej(v dobrém stavu,ale matka palubě zemřel )

Vhodné pro CLAA150XH01 LP150X08(A3) 1024x768 LED obrazovky vezměte Laskavě na vědomí:Prosím, ujistěte se, že vaše LCD panel je stejný CLAA150XH01 LP150X08(A3) 1024×768 před objednáním. Pokud máte jiné obdobné LCD panely, prosím, poradit podrobné LCD model ne. pro kontrolu kompatibility, díky! Jak do Továrního nastavení? Stiskněte tlačítko"Input" tlačítko, pak stiskněte tlačítko"2 5 8 0" Krok z USB upgrade : 1.Dal firmware z "3463GU_A.bin" v formátovaný USB flash disk ,pak vložte USB disk a 7KEY-Tlačítko na desce 2.Po zapnutí napájení ,světlo 7key tlačítko bude Červený, pak blikat červeně a modře.po asi 1 minutu, světlo přestane blikat ,znamená to, že upgrade skončí.(Všimněte si, že psát programy nemají výpadky proudu, shazovat nebude moci používat) Deska Rozhraní: LCD Řadič deska má HDMI,USB,AV,VGA,DVB-C, DVB-T, DVB-T2 přístavu. To podporuje LCD displeje s LVDS rozhraní. Maximální rozlišení, které podporuje je 1920*1080. Podporované Jazyky Channel Tuning Přehrávání Videa přes USB port, Jak se k desce řadiče je připojen na LCD?Podívej se na tohle:

Krok 1: vezměte pryč starou LVDS kabel a starý střídač(pokud tam je) z LCD panelu.

Krok 2: připojte se naše LVDS kabel a měnič konektor LVDS rozhraní a podsvícení, konektor na LCD panelu.

Krok 3: připojte kabel VGA/DVI/HDMI kabel k desce řadiče a PC/HDMI zařízení.

Krok 4: příkon 12V,4A.

Balíček zahrnuje:

Jeden Z VST.3463 controller

Vhodné LVDS kabel

Vhodný střídač a 7-key klávesnice

Dálkové ovládání

Náš adaptér má výstupní konektor velikost: Vnitřní Průměr – 2,5 mm / Vnější Průměr až 5,5 mm Vhodné napájení adaptérem(12V, 4A) je třeba, můžete objednat jeden z nás. O Doprava:

Budeme testovat je přísně před odesláním.

Zajistíme ji do 1-3 pracovních dnů po zaplacení. Jsme jediná loď, v závislosti na dodací adresu. Pokud chcete změnit dodací adresu, prosím, kontaktujte nás předem v čase.

Doba dodání je cca:

Spojené Státy americké / Kanada/Velká Británie / Francie / Španělsko/ Švýcarsko/ Nový Zéland lze 14-20 pracovních dnů.

Východní Evropy může trvat až 16-30 pracovních dnů.

Itálie / Brazílie/ Jižní Amerika/Rusko může trvat až 30-50 pracovních dnů.

Dodávány společností DHL Express (Třeba 3-6 pracovních dní, aby se dospělo), Prosím, kontaktujte pro nižší cena DHL.

Návrat Politiky

Všechny výnosy musí být informován dříve, než se vrátí.

Pokud položka je poškozené nebo nemohou být použity z důvodu problém s kvalitou, pak můžete vyměnit za novou, nebo si vrácení peněz do 7 dnů poté, co obdržíte ouritem. Přepravní a manipulační poplatky nemohou být vráceny. Výměna nebo náhrada bude provedena po obdržení vrácení produktu. Vrácení zboží a jeho příslušenství musí být stále originální a nepoškozené.

Výměna důsledku kupující špatnou část objednaného, kupující musí zaplatit 2 způsoby-expediční poplatek.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s vaším nákupem, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu, jakmile obdržení zboží, vrátíme vám zpětnou vazbu na vás.

Pokud budete mít jakékoliv problémy s výsledkem transakce nebo produktu, prosím, neodpovídejte vtip negativní zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit váš případ co NEJDŘÍVE.

Kontaktujte nás

Hromadné objednávky je přijatelné, nízké ceny budou nabízeny na hromadné objednávky.

Jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás! Díky.

Naše zásady podnikání jsou: Zákazník-centric; Dobrá Kvalita; Rychlé reakce;

Instant-akce; Profesionální technika, a s Úsměvem služby

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: v53 univerzální lcd tv controller driver board, speeduino, final cut pro x, steinberg, hodiny vst, logic pro x, led vst, univerzální lvds lcd controller board řidiče, lp141wx1, android lcd tv controller driver board.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.