• Domů
  • 1ks DSP PLL 87-108MHz Multi-funkce FM Stereo Vysílač Modul / Mikrofon Bezdrátový Vysílač/ Bezdrátový Mikrofon Modul

  • Značka: SZFYDOSH
  • Aplikace: Mikrofon Modul
  • stav: Nové
  • Typ: Stereo Vysílač Modul

Vlastnosti:

1: Použití pokročilé digitální audio technologie zpracování signálu (DSP) a FM phase-locked loop modulace (PLL), aby se zvuk realističtější, více stabilní výkon, a žádný posun v dlouhodobé pracovní frekvence.

2: LCD displej, je více intuitivní a přesné, s velmi nízkou spotřebou energie a minimální rušení hluku.

3: Postavený-v 30-ti úrovní digitálního nastavení hlasitosti, snadné dokončit pomocí tlačítka operace.

4: Data před výpadku napájení automatické paměti výpadku napájení

5: Multi-kanálový audio vstup je automaticky přepnut

6: Pomocí křemenného krystalu ke stabilizaci frekvence, teplota změní vysílací frekvenci a již závěje.

7: Podpora sériové ovládání

Parametry výrobku:

Výstupní výkon: 100mW

Audio frekvenční rozsah: 50Hz-18KHz

Vysílací frekvence: vypněte kampusu vysílání 87.0 MHz-108,0 MHz, zapnutí kampusu vysílání 76.0 MHz-108,0 MHz

Frekvence nastavení krok: 0.1 MHz/čas (krátký stisk), 1.0 MHz/čas (dlouhé stisknutí)

Modulace režim: standardní FM

Kanál: LINE/USB kanálu (stereo), MIC kanál (mono)

Ekvivalentní šum: ≥30 db (kvalita zvuku je téměř CD kvalita zvuku)

Napájecí napětí: DC 3.0 V-5.0 V

Pracovní proud: 35mA

Vysílací anténa: 75cm prut antény

Vysílací vzdálenost: FM vysílací modul je spojen s 75cm standardní prut antény a rádio používá Desheng PL-660. Otevřené pole je pokryta okruhu 100 metrů. (Poznámka: zahájení vzdálenost je pouze pro referenční účely, vzhledem k rozdílu v používání prostředí)

Aplikace rozsah:

FM bezdrátový audio, USB, PC audio vysílání, bezdrátový mikrofon, matku a dítě monitorování.

Návod k použití:

: Napájení

Odpovídající port modulu -, + je připojen na negativní a pozitivní póly napájení (baterie) a elektrické napájení je doporučeno použít baterie nebo jiných regulovaných napájení. Spínané zdroje bez filtrů (jako jsou nabíječky mobilních telefonů a další nižší spínací napájecí zdroje) nelze použít, jinak interference generované napájení bude mít vliv na normální provoz tohoto modulu. Normální pracovní napětí tohoto modulu je 3,0-5,0 V a napájecí napětí by nemělo překročit toto rozmezí.

: tlačítko

Volume +/-: krátce stiskněte volume +/- 1, dlouhý stisk kontinuální +/-

Frekvence +/-: Krátké stisknutí frekvence +/- 0,1 MHZ, dlouhým stiskem kontinuální +/- 1MHZ

Mute: krátké stisknutí přepíná vypnutí/zapnutí zvuku

: Anténa

ANT port se používá pro připojení FM antény. Za účelem předání FM signál lépe, je doporučeno pro připojení 75 cm-délka tyče antény, a tam je žádná překážka blokuje v blízkosti antény.

USB audio připojení

Pokud budete potřebovat USB audio vysílání funkce tohoto modulu, musíte připojit USB kabel k počítači. USB port je kompatibilní s pravidelné mobilní telefony, takže můžete použít mobilní telefon USB kabel pro připojení modulu k počítači. Protože počítač USB přichází s 5V usb výstup, můžete použít USB port přímo napájení modulu pomocí USB připojení. Po připojení k počítači USB, modul bude automaticky vstup PC audio broadcast režim, LCD displej bude zobrazovat na PC, počítač bude automaticky nainstalovat ovladač a zvuková karta zařízení s názvem "cd002 materiál pvc" budou povolena v počítači nastavení zvuku. Povolit tuto "cd002 materiál pvc" audio zařízení, počítače, audio systém může být přenášen FM FM v tomto modulu, a nedaleké vysílací frekvence může být upravena tak, aby stejná jako modul vysílací frekvence poslouchat počítač end audio systém přenáší tento modul.

: LINE audio připojení

Pokud potřebujete na LINE (linkový vstup) kanál tohoto modulu, jako zdroj zvuku, jen zapojte jeden konec audio kabelu do 3,5 mm audio jacku modulu a druhý konec do vašeho audio zařízení (jako je telefon, sluchátka). Automaticky přepne na ŘÁDKU kanálu jako zdroj pro FM vysílání. Nedaleké FM rádio může být slyšen z mobilního terminálu tak dlouho, jak je upravena tak, aby odpovídala přenosové frekvence tohoto modulu.

: FM bezdrátový mikrofon

Pokud budete potřebovat MIKROFON tohoto modulu předávají jako zdroj zvuku, jen odpojte linkový kabel a USB kabel (to je, ani ŘÁDEK, ani USB jsou připojena). Modul automaticky přepne na MIC kanál jako FM zdroj zvuku. Tento modul je dodáván s vysoce citlivý elektretový. Tělo mikrofonu lze použít pro bezdrátové mikrofony, matku a dítě, monitorování, atd. jako potřebné. Při použití, věnovat pozornost přizpůsobit emise, objem tohoto modulu k dosažení nejlepší pickup efekt.

: Sériový port ovládání (není třeba pro serial port control function)

Modul si vyhrazuje úroveň TTL serial port control interface. TTL sériový port komunikuje s tímto modulem. Je třeba propojit modul je UART_RX, UART_TX a GND. Je možné použít externí MCU (mikrokontrolér) či počítače sériový port odeslat příslušné funkce příkaz control module. Poznámka: Vzhledem k tomu, sériový port, úrovně počítač není TTL úroveň, budete muset připojit RS323 úroveň TTL úroveň náhradní zařízení nebo pomocí USB úroveň TTL sériový port modul pro komunikaci s tímto modulem při připojení k počítači. Protože sériové řídící modul vyžaduje určité množství počítačových znalostí, kupující, kteří nechápou, nemusí přehazovat. Všechny informace naleznete na dítě instrukce, služby zákazníkům neposkytuje technické pokyny v tomto ohledu.

Uživatelem definované nastavení:

1: Podsvícení LED režim nastavení

V power-vypnutém stavu, stiskněte a podržte horní a dolní přepínací tlačítka ve stejnou dobu. Displej B1 udává, že podsvícení je vždy na, B0 udává, že podsvícení je vypnuto po dobu 20 sekund a nastavení se projeví po restartování. (Výchozí nastavení výrobce je podsvícení 20 sekund zpoždění vypnutí).

Recenze

F Kazbek
2020-09-01
5/5
They work. Arrived in good order.
Fema Rescue
2020-11-19
3/5
With an antenna of 1,5 meters transmits meters to 20-30. If you plug into the USB port of the computer-takes the sound from it. Unfortunately, there is no built-in microphone sensitivity. Only if we speak directly in it from a distance of 10 cm.

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: funkční postele, fm vysílač usb, diy rádio přijímač, dsp procesor, fm pll vysílač desce, fm pll, lis3dh, šunka přijímač, 2sc1971, skupina mikrofon.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.